מסתמן: חאמס לא ישחק בריאל בעונה הבאה

המושאל לבאיירן מינכן ממתין להחלטת הגרמנים אם להפעיל את אופציית הרכישה שלו. אלא שכעת מתברר שגם אם היא לא תופעל, הוא לא צפוי לשוב וללבוש את מדי הבלאנקוס ובמדריד עשויים למכור אותו בקיץ למרבה במחיר

חאמס רודריגס לא צפוי לשחק במדי ריאל מדריד בעונה הבאה. כך מסתמן לפי דיווחים בספרד.

הקשר הקולומביאני הושאל לפני שנתיים לבאיירן מינכן, בהסכם שבמסגרתו היא מחזיקה באופציית רכישה על סך 42 מיליון יורו. לגרמנים יש אפשרות להפעיל את האופציה עד ה-15 ביוני, ואם לא יפעילו אותה – ישוב השחקן לשורות ריאל מדריד.בשבועות האחרונים נוצר הרושם שבבאיירן לא מתכוונים להפעיל את סעיף הרכישה, ובכך נסללה דרכו של הקולומביאני חזרה למדריד. אלא שכעת, כאמור, בספרד מדווחים שגם בסנטיאגו ברנבאו צפוי הקשר להיתקל בדלת סגורה.

לפי דיווח בעיתון El Confidencial, במידה וחאמס לא יחתום בבאיירן – ריאל תנסה למכור אותו בקיץ הקרוב למרבה במחיר, כשההערכה היא שהבלאנקוס יקוו להפיק ממכירתו סך של 60 מיליון יורו לפחות. חזרתו של זינדין זידאן, איתו חאמס לא הסתדר, היא אחת הסיבות להנחה שהקולומביאני לא ישוב לספרד. בנוסף, רכישתו של אדר מיליטאו צפויה למלא את מכסת שלושת הזרים בקבוצה (יחד עם ויניסיוס ג’וניור ורודריגו, שיצטרף בקיץ) – מה שמקטין עוד יותר את הסבירות שחאמס ישוב ללבוש את החולצה הלבנה.

חשוב לציין שההכרעה בנושא עתידו של חאמס נמצאת בראש ובראשונה בידיה של באיירן מינכן. רק במידה והיא תחליט לוותר על אופציית רכישתו, תדון ריאל מדריד באפשרות לקבל את חאמס בחזרה. לצורך כך יידרשו עוד שני מהלכים נוספים: זינדין זידאן יצטרך לאשר את השבתו, ובמקביל – ריאל תיאלץ לוותר על אחד הזרים שלה, דבר שבנקודת הזמן הנוכחית נראה כמעט בלתי סביר שיקרה.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון