סוכנו של בייל: “רוצה לסיים את הקריירה בריאל”

ג'ונתן בארנט יוצא כנגד השמועות, שמתעקשות על פרידה בקיץ: "הוא ידבר עם מר זידאן ומשם נתקדם. טוב לו במדריד". על הביקורות: "הוא לא קורא מה כותבים עליו". על היכולת: "יש לו כישרון גדול, רק צריך לתת לו לשחק"

כבר תקופה ארוכה שההערכות סביב גארת’ בייל הן שבסיום העונה הקרובה הוא ימצא לעצמו בית חדש. חזרתו של זינדין זידאן אל הקווים של ריאל מדריד רק חיזקה את ההערכות, בעיקר בשל העובדה שהשחקן איבד את מקומו בהרכב הבלאנקוס בקדנציה הקודמת של הצרפתי. אלא שכעת, סוכנו ג’ונתן בארנט טוען שהמציאות אחרת לגמרי.

“בייל רוצה לשחק בריאל מדריד עד סיום הקריירה”, קובע בארנט בריאיון ל-BBC הבריטי. “הוא ידבר עם מר זידאן ומשם נתקדם, ובסיום העונה נראה מה יהיה”.הסוכן ניסה להסביר מה לא עבד בפעם הקודמת: “גארת’ רצה לשחק בדרך מסוימת וזידאן רצה לשחק אחרת. אם תיתן לגארת’ לשחק בדרך שבה הוא רוצה, ולאפשר לו רצף משחקים ויציבות – הוא יכול להגיע לרמה הגבוהה כמו כריסטיאנו רונאלדו. עדיין יש לו כשירון גדול“.

“בייל אדם מאוד חזק ולא מעניין אותו מה נאמר עליו בתקשורת. גם הקריאות נגדו לא מטרידות אותו, למרות שהוא לא מבין מה הוא צריך לעשות”, הוסיף בארנט. “תסתכלו על הרקורד שלו, על מה שהוא השיג ואיך שהוא שיחק. בעוד כמה שנים, אותם אנשים ששורקים לו בוז ישבו עם הילדים שלהם, ייראו איתם את השערים שלו ויגידו ‘איזה שחקן נהדר'”.

 

 

הסוכן נשאל גם על מצבו החברתי של הוולשי: “בייל אדם מאוד שקט. האשימו אותו ב’פשעים חמורים’ כמו זה שהוא לא רוצה לצאת לבלות עד 1 בלילה. זה באמת נוראי… הוא אוהב להיות בכושר, יש לו משטר מאוד ברור והוא דובק בו. הוא מקצוען מושלם. בייל חברותי עם כולם. זה שהוא מנצל ימי מנוחה כדי לשחק גולף זה לא פשע. אם מישהו מהמועדון רוצה לשחק איתו – הוא מוזמן”.

“גארת’ מרגיש בסדר גמור. הוא אוהב את החיים במדריד ותמיד היה שמח”, הבהיר הסוכן. “היחס שהוא מקבל מהתקשורת מאוד לא הוגן. אני יכול להבטיח שבייל לא קורא מה כותבים עליו. ההתנהגות של התקשורת שגויה, כי היא מסיתה נגדו את האוהדים”.

“הנשיא לשעבר של ריאל, רמון קלדרון, אמר על גארת’ שהוא לא יודע מילה בספרדית. מאיפה הוא יודע? הוא מעולם לא פגש את בייל. זה כמו שהוא קבע לאחרונה שז’וזה מוריניו יחליף את סולארי כמאמן ריאל מדריד. זה ההיגיון של הדברים שלו”, סיכם הסוכן.

גארת’ בייל יסיים בעוד חודשיים את עונתו השישית במדי ריאל מדריד. ב-223 הופעות במדי הבלאנקוס הוא הבקיע 101 שערים, בישל 63 נוספים וזכה ב-14 תארים – בהם ארבע זכיות בליגת האלופות.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון