זידאן: “מאושר ומתרגש לחזור לברנבאו. רוצים לנצח”

המאמן ערוך ומוכן לקראת הבכורה המחודשת, כשריאל תארח את סלטה ויגו (שבת, 17:15): "צריכים לשחק עם מחויבות לעיני הקהל הביתי". על המשך העונה: "לא אגיד שאנחנו רצים לאליפות, אבל חובתנו להאמין עד הסוף"

זינדין זידאן חוזר לסנטיאגו ברנבאו. המאמן הצרפתי השלים את ההכנות עם קבוצתו לקראת הבכורה המחודשת שלו על הקווים, כשריאל מדריד תארח את סלטה ויגו במסגרת המחזור ה-28 בליגה הספרדית (שבת, 17:15). רגע לפני, הוא התייצב בפני התקשורות והתייחס למספר נושאים.

התחושות
“השחקנים שמחים. היו לנו שלושה אימונים טובים מאוד, מאוד אינטנסיביים וזה מה שחשוב. אנחנו רוצים לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר ולזכות בכמה שיותר נקודות. אני לא אגיד שאנחנו רצים לאליפות, אבל חובתנו להאמין עד הסוף. יש לנו 11 משחקים ואנחנו רוצים לנצח בכולם. אחר כך נראה מה יהיה”.כושר הקבוצה
“גם השחקנים ששיחקו פחות התאמנו לאורך התקופה. זה נכון שאי אפשר להשוות בין משחק לאימון, אבל הדבר הטוב הוא שכל הסגל במצב טוב וכולם מעורבים”.

‘אודישנים’ עד לסיום העונה
“אני לא חושב על זה. הדבר היחיד שאני חושב עליו הוא איך לסיים את העונה בצורה טובה. אני לא מתכוון לחשוב מי ימשיך, מי יישאר וכו’. לכולם יש חוזים וגם השחקנים צריכים להתרכז בדרך שבה נסיים את העונה. זאת עונה קשה, אבל הם גם עשו דברים טובים במהלכה. אנחנו מתמקדים במשחק מול סלטה. כל היתר, אלה דברים שאתם (התקשורת) מתעסקים בהם…”.

בייל רצה לעזוב בגללך
“אני לא מתכוון לדבר על זה. יש לנו 11 משחקים ואני מתכוון לסמוך על גארת’ בדיוק כמו שאני סומך על כולם. הוא כשיר ומוכן לשחק”.

פלורנטינו סימן את מבאפה?
“אני לא מתכוון לדבר על שחקן שלא שלי. מה שאני כן יכול לומר הוא שלשניים האלה (מבאפה וניימאר) יש הרבה מאוד איכות, אבל אני חושב רק על המשחק מול סלטה”.

ההליך המשמעתי של איסקו
“אנחנו כאן כדי להתרכז בכדורגל, וככה גם איסקו. כל מה שאיסקו רוצה זה לשחק. אני מתכוון לקחת אותו בחשבון, בדיוק כמו שאני לוקח בחשבון כל שחקן אחר בסגל”.

מרסלו
“הוא נראה טוב. הוא מקצוען ומוכרח להתאמן כמו שצריך. אנחנו צריכים לכבד את המאמן הקודם. בעיניי מרסלו נראה מעודד ומדורבן לשחק מחר. גם הוא וגם איסקו יכולים לשחק”.

הרכש הראשון, אדר מיליטאו
“הוא שחקן שכבר סיכם עם המועדון. הוא שחקן טוב מאוד עם עתיד. הוא צעיר ויכול לשחק בשתי עמדות, אבל העמדה המועדפת עליו היא עמדת הבלם. הוא שחקן שיילקח כאן בחשבון”.

החזרה לברנבאו
“אני מאושר ומתרגש כמו ביום הראשון. זה לא צריך להיות אותו הדבר כמו בפעם הקודמת, אבל אני רוצה לחוות הרפתקה חדשה עם ריאל מדריד”.

מה השתנה מהיום שעזבת?
“למען האמת, השאפתנות כאן נותרה אותו הדבר. לשחקנים יש את אותה תשוקה לסיים את העונה בצורה טובה. במועדון הזה תמיד רוצים עוד, אבל השאפתנות תמיד קיימת וזה משהו שאהבתי לראות שוב. אני חושב שהשינוי היה טוב ועכשיו אני חוזר עם המון תשוקה”.

מה הולך להשתנות בקבוצה?
“אתם לא תאהבו את התשובה שלי, אבל זה לא הזמן לדבר על הנושא הזה. אנחנו צריכים לחשוב על המשחק מול סלטה ועל איך לנצח בו. אני לא חושב על שום דבר אחר וגם השחקנים מתרכזים בלהוכיח שהם ראויים להיות כאן”.

סלטה ויגו
“כמו תמיד, היא יריבה טובה. עוברת עליה עונה עם עליות ומורדות ולדעתי היא צריכה להיות במקום הרבה יותר גבוה בטבלה. זאת קבוצה שיודעת לשחק כדורגל מאוד טוב. המשחק הזה הוא עניין של לשחק עם מחויבות בפני הקהל הביתי שלנו. זה דבר שיהיה הכרחי. כל אחד יהיה לעזר כדי שנציג משחק טוב”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון