המהפכה כבר כאן: איסקו, מרסלו ובייל בתמונת ההרכב

עם חזרתו אל הקווים, זינדין זידאן משנה סדרי עולם: שני המוקצים בתקופת סולארי עשויים לפתוח הערב מול סלטה (17:15). גם הוולשי ישוב לקבל אמון. קרוס צפוי להחליף את קאסמירו המורחק בקישור האחורי, קורטואה ימשיך בין הקורות

עידן זידאן 2 ייפתח הערב רשמית, כשריאל מדריד תארח את סלטה ויגו במסגרת המחזור ה-28 בליגה הספרדית (17:15, שידור ישיר בערוץ ONE).

לפי ההערכות בספרד, זינדין זידאן לא מתכוון לחכות יותר מדי זמן – וכבר הערב יתחיל ליישם את תכנית העבודה שלו. המרוויחים הגדולים יהיו איסקו ומרסלו, שניים שסנטיאגו סולארי ראה בהם מוקצים והעביר להם סדרות חינוך שהרחיקו אותם מכר הדשא. השניים צפויים לפתוח בהרכב הראשון מול סלטה, כשבמקביל גם גארת’ בייל עשוי לעלות בשלישייה הקדמית לצד כרים בנזמה ומרקו אסנסיו.טוני קרוס יהיה זה שככל הנראה יתופקד כמחליפו של קאסמירו המורחק בעמדת הקשר האחורי. בין הקורות צפוי להמשיך טיבו קורטואה, למרות שלפי ההערכות גם קיילור נאבאס יזכה לדקות משחק בחלק מהמחזורים שנותרו.

האורחת סלטה תגיע לסנטיאגו ברנבאו במצב חירום כללי, לאחר שבמחזור הקודם היא ירדה אל מתחת לקו האדום ומסובכת עמוק בקרבות ההישרדות בליגה. הגליציאנים נמצאים בשיאה של צניחה חופשית, כשב-12 המחזורים האחרונים הצליחה להשיג רק 5 נקודות מתוך 36 אפשריות. בתחילת החודש החליפה סלטה מאמן בפעם השלישית העונה, כשמינתה לתפקיד את פראן אסקריבה.

במשחק הערב תחסר סלטה את החלוץ הבולט שלה, יאגו אספס, שסובל מפציעה. כמוהו ייעדר גם הקפטן הוגו מאיו בשל עונש הרחקה.

הרכבים משוערים:
ריאל מדריד: קורטואה, מרסלו, ראמוס, ואראן, אודריוסולה, קרוס, מודריץ’, איסקו, אסנסיו, בייל, בנזמה
סלטה ויגו: רובן, קווין, קוסטאס, אראוחו, חונקה, אוקאי, לובוטקה, בופאל, בראיס, בלטראן, גומס

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון