קיילור: “הייתי רעב לחזור ולשחק. אמשיך לעבוד קשה”

השוער הקוסטה-ריקני פתח בין הקורות במשחק ליגה לראשונה מאז חודש ינואר: “זידאן האמין בי ונתן לי את ההזדמנות”. שמר על רשת נקייה: “זה מאמץ של כולם”. על המשך דרכו בריאל מדריד: “יש לי חוזה לעוד שנתיים”

אחרי שהודח מתפקידו כשוער הראשון של ריאל מדריד, קיילור נאבאס קיבל מזינדין זידאן את המקום בהרכב במשחק הליגה מול סלטה ויגו – והשיב עם רשת נקייה בניצחון 0:2. זה היה משחק הליגה הראשון שלו מאז חודש ינואר, ובסך הכל ההופעה הרביעית העונה במפעל (מתוך 28 מחזורים). בסיום המשחק, התייצב קיילור מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

החזרה למגרשים
“אני מאושר כי הייתי רעב לחזור ולשחק. עבדתי במלוא האינטנסיביות ואני אסיר תודה ומאוד מרוצה. זדאן העניק לי את תמיכתו והאמין בי בקדנציה הראשונה שלו כאן, והוא נתן לי את ההזדמנות לשחק גם במשחקו הראשון לאחר שחזר. אני מתכוון לעבוד קשה מאוד כדי להמשיך ולעמוד לרשותו”.זידאן מול סולארי
“לכל מאמן יש את הדרך שלו לעשות את הדברים. זידאן בחר את ההרכב שהוא חשב שיהיה הכי טוב למשחק. כולנו יצאנו לשם, ניסינו בכל הכוח ושיחקנו את המשחק שלנו. שחקן מגיע לרמה הגבוהה ביותר שלו רק באמצעות המשכיות, וככה אנחנו מנצחים משחקים. היו לנו רק שלושה אימונים עם זידאן ויש אווירה מדהימה במועדון. הוא דיבר איתנו והסביר איך אנחנו הולכים לשחק”.

ההצלה במחצית הראשונה
“אתה תמיד צריך לנסות ולהיות בעמדה הטובה ביותר, כשהרגליים שלך על הדשא כדי שתוכל להגיב ולשמור על איזון מבלי לאבד את הראייה על הכדור”.

רשת נקייה
“זה משהו שמתחיל עם שחקני החלק הקדמי כמו בנזמה, אסנסיו ואיסקו, שרצו אחורה כדי לעזור. כל שחקן יודע שאם אנחנו רוצים לשמור על רשת נקייה – הוא חייב להשקיע את מלוא המאמצים שלו”.

המשך הדרך בריאל
“יש לי חוזה לעוד שנתיים. אף אחד לא יכול לחזות את העתיד, אבל כל עוד אני כאן אני אתן כל מה שיש לי עבור הסמל הזה שאני עונד על החזה. אני פשוט צריך להתרכז בכל אימון, להיות אחראי ולשחק כשקוראים לי. אין לי מושג אם אמשיך בהרכב הפותח. אני ערוך ומוכן לשחק, ואם המאמן ייתן לי עוד הזדמנויות – אני איהנה מהן”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון