סבאיוס: “זידאן הוגן עם כולם. הוא ייתן לי הזדמנות”

כמה חודשים אחרי שהתבטא כנגדו ("אם הוא היה נשאר אני הייתי עוזב"), הספרדי מקווה לפתוח דף חדש עם המאמן: "בדיעבד הוא עזר לי להיות שחקן טוב יותר". על העתיד: "עדיין לא הראיתי את יכולותיי בריאל מדריד"

על רקע פגרת הנבחרות והזימון לסגל ספרד, דני סבאיוס התראיין ל’קאדנה סר’ והתייחס למספר נושאים.

הזימון מלואיס אנריקה
“למאמן הנבחרת יש אמון מלא בי והוא מוכיח אותו באמצעות הזימונים האלה. הוא אוהב את האיכות שאני מביא גם בהגנה וגם בהתקפה, ואני מרגיש מאוד בנוח איתו. המאמן הוא זה שמקבל את ההחלטות. הוא בוחן הרבה דברים והמטרה של כולם היא לעלות ליורו בצורה הטובה ביותר שאפשר”.מעמדו בנבחרת
“זימון לנבחרת זה תמיד דבר חיובי. זה הזימון הרביעי מלואיס אנריקה וזה דברי חיוני עבורי כדי להרגיש חשוב בנבחרת”.

זידאן חוזר לריאל
“זאת עונה שלא הלכה כמו שכולנו רצינו, והחזרה שלו לריאל מדריד זה דבר חיובי עבור המועדון. זה דבר שהיה ברור לי. לאחרונה שוחחתי איתו והוא אמר לי שהוא עקב אחרי המשחקים שלי וייתן לי את אותן ההזדמנויות שהוא ייתן לחברים האחרים לקבוצה. הוא אמר לי להיות רגוע. כולנו מכירים את החשיבות של זידאן לקבוצה. הוא משרה רוגע על כולם גם בזמנים רעים. הוא נתן עכשיו הזדמנות לאיסקו וקיילור, שחקנים שנדחקו קצת הצידה. הוא הוגן כלפי כולם”.

הציטוט לפיו היה עוזב אם זידאן היה נשאר
“כששחקן צעיר מגיע לריאל מדריד הוא תמיד רוצה לשחק. הרצון שלי היה לשחק כמה שיותר דקות. זידאן היה מאוד ברור איתי ואמר לי לעקוב אחרי השחקנים שנמצאים לפניי. בדיעבד, אני היום יכול לומר שזה עזר לי להיות שחקן טוב יותר”.

העתיד
“אני חושב שעדיין לא ראו את סבאיוס בריאל מדריד. החלום שלי הוא להצליח בריאל וזה דבר שאי אפשר לקחת ממני. כולם יודעים כמה זה קשה להצליח בריאל מדריד, ואני רוצה להציג כאן את הרמה שהצגתי בבטיס או בנבחרת”.

מצבו של איסקו
“אנחנו יחד בחדר ההלבשה ויש לנו קשר מצוין. כששחקן לא משחק המצב די מורכב. עכשיו זה הזמן לעבוד כדי שכשההזדמנות תגיע, הוא יוכל להוכיח עד כמה הוא שחקן חשוב עבור ריאל מדריד ונבחרת ספרד”.

ההדחה מהגביע ומליגת האלופות
“כשאתה מפסיד שני משחקי בית נגד היריבה הגדולה, אתה מגיע חבול למשחק הכי חשוב של העונה – גם אם השגת יתרון במשחק הראשון (באמסטרדם)”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון