בייל: “מודריץ’ משתבח עם הזמן, כריסטיאנו מדהים”

הוולשי של ריאל מדריד התראיין לערוץ BT Sport ושיחזר רגעים נבחרים מהקריירה באמצעות חולצות המסמלות תחנות בולטות. על המעבר לספרד: "כשריאל פונה אליך אתה לא מסרב". על השערים בקייב: "כעסתי שלא פתחתי, וזה כנראה דחף אותי להבקיע"

על רקע פגרת הנבחרות, גארת’ בייל העניק ריאיון מסוג אחר לרשת הבריטית BT Sport – מעבר בין תחנות בקריירה שלו באמצעות חולצות המסמלות רגעים בולטים. בתחתית הכתבה: הריאיון המלא בוידאו.

המעבר לריאל
“אני זוכר את היום בו הוצגתי, עם 40 או 50 אלף איש באיצטדיון, וחשבתי לעצמי ‘אלוהים אדירים’… אני מעריך את כל מה שטוטנהאם עשתה עבורי, מאוד נהניתי בזמן שלי שם – אבל כשריאל מדריד פונה אליך, אתה תתחרט אם תסרב לה”. 

לוקה מודריץ’
“אני מכיר את מודריץ’ 10 שנים וחושב שהוא כמו יין – משתבח עם הזמן. הוא היה שחקן נהדר בטוטנהאם והוא ממשיך להשתפר שנה אחרי שנה”.

 

כריסטיאנו רונאלדו
“כריסטיאנו שחקן מדהים. ממש נהניתי לשחק לצדו. התקשורת ניסתה לעורר בעיות שמעולם לא היו קיימות. הסתדרנו טוב מאוד. מה שהוא עשה למען המועדון היה מדהים, כך גם כמות השערים שהוא הבקיע. הוא שחקן מדהים וממשיך להיות כזה”.

 

על הגמר בקייב
“הייתי בתקופה טובה והבקעתי שערים, לכן די כעסתי כשלא פתחתי בו כי באמת חשבתי שהגיע לי לפתוח. כשאני לא חושב שאני ראוי, אני מקבל את זה כי אני אדם ששומר על כנות. במקרה של הגמר הזה הרגיש לי שהגיע לי לפתוח, אבל כמובן שכיבדתי את החלטת המאמן. כשנכנסתי כמחליף עליתי עם הכעס הזה, וזה כנראה מה שדחף אותי להבקיע את השער במספרת וגם גרם לי לקחת את הבעיטה בשער השני ממרחק כל כך גדול”.

 

רחמים על קאריוס, שוער ליברפול?
“מן הסתם זה מצער בשבילו שלא היה לו משחק טוב, אבל אני לא חושב שהוא יכול היה לעשות משהו כדי לעצור את המספרת שלי”.

 

מי הבקיע שער יפה יותר בגמר, זידאן או אתה?
“אני אתן לאנשים להחליט, אבל מבחינתי התשובה ברורה…”.

 

הריאיון המלא, כולל החלקים המוקדמים יותר בקריירה של בייל:


הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון