ואראן נגד השמועות ששוקל לעזוב: “אני מאושר בריאל”

הבלם הצרפתי התייחס למבול הדיווחים, לפיהם הוא מעוניין באתגר חדש בקריירה: "אני לא יכול לשלוט בכל מה שנאמר סביב, ונאמרים הרבה דברים שגויים - אבל להגיד שלא טוב לי במדריד זה פשוט לא נכון"

רפאל ואראן שם סוף לשמועות בנוגע לעתידו. בסיום הניצחון 1:4 במדי נבחרת צרפת על מולדובה, בו גם הבקיע שער, התייצב הבלם מול העיתונאים והבהיר: הוא לא שוקל לעזוב.

“אני אדם דיסקרטי, והבעיה עם זה היא שאני מדבר מעט – אבל שומע סביבי הרבה דברים שנאמרים בשמי”, הודה ואראן. “אני משחק בריאל מדריד, המועדון הגדול בעולם, ומקומי שם תמיד יהיה מוטל בספק – כי זאת הדרישה ברמה הגבוהה ביותר. כל עוד אתה משחק בריאל מדריד, אתה תמיד תהיה מוטל בספק”.“לומר שאני לא מאושר בריאל מדריד זה פשוט לא נכון. אני לא יכול לשלוט בכל מה שנאמר, ונאמרו הרבה מאוד דברים שגויים – אבל אי אפשר להגיד שאני לא שמח במדריד”, הבהיר הצרפתי. “אני יודע איזו עונה עברה עליי. זאת הייתה עונה מאוד קשה ברמה הקבוצתית, אבל השקעתי מאמצים רבים ואני גאה בזה. זה חלק מהשגרה עבור שחקנים בטופ העולמי, אבל זה בוודאי לא גורם לי להיות לא מאושר בריאל מדריד”.

בעת האחרונות נפוצו שמועות בעניינו של ואראן (יחגוג 26 בחודש אפריל), שכביכול מחפש אתגר חדש בקריירה אחרי כמעט עשור במדי ריאל מדריד. חלק מההערכות טענו שמדובר במהלך מתוכנן, בניסיון לזכות בחוזה משודרג. כעת, כאמור, הצרפתי – שמחזיק בחוזה עד 2022 – מבהיר את עמדתו שלא חל שום שינוי לגביו.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
מדרידיסטה מספר 1 Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
מדרידיסטה מספר 1
אורח
מדרידיסטה מספר 1

דרך אגב הוא לא הכחיש אפשרות של עזיבה. הוא יכול להיות מאושר בריאל ועדיין לחפש אתגר חדש.