נשיא סנטוס: “רודריגו יהיה אחד הטובים בעולם”

חוסה קרלוס פרס, העומד בראש המועדון בו משחק הכישרון הברזילאי הצעיר, צופה לו עתיד מזהיר עם מעברו למדריד בקיץ: "ריאל ביצעה השקעה נהדרת כשרכשה אותו. זאת תתברר כאחת העסקות המוצלחות בהיסטוריה"

עוד לפני שהיא יוצאת למסע רכש מפוצץ באירופה, ריאל מדריד כבר ממתינה בדריכות לצירופו בקיץ של כישרון מסקרן במיוחד – רודריגו גואש. הברזילאי בן ה-18 נרכש לפני שנה מסנטוס תמורת 45 מיליון יורו, כשלדעת רבים הוא צפוי להוביל בעתיד גם את הבלאנקוס וגם את הנבחרת.

“רודריגו יהיה אחד השחקנים הטובים בעולם. אני בטוח בזה”, קובע נחרצות נשיא סנטוס, חוסה קרלוס פרס, בריאיון לעיתון ‘אס’. “ריאל מדריד ביצעה השקעה נהדרת כשרכשה אותו. הם לא טעו בזה. עסקת רכישתו תתברר כאחת העסקאות המוצלחות ביותר בהיסטוריה של דרום אמריקה”.“יש לי את מלוא הכבוד לקראת הפרק הבא בקריירה של רודריגו ואני מקווה שהוא יצליח”, ממשיך הנשיא. “אם תהיה אפשרות להשאיר אותו אצלנו לעוד עונה, אני אעשה כל מה שאני יכול כדי שזה יקרה”.

נשיא סנטוס אף מאמין שרודריגו עשוי לקבל זימון לנבחרת הבוגרת כבר בקיץ, במסגרת טורניר הקופה-אמריקה: “אני מאמין שזה לגמרי אפשרי, לא רק בגלל שהוא שחקן נהדר – אלא גם כדי להכין אותו לקראת המונדיאל ב-2022. ההכנות לקראת המונדיאל מתחילות כבר עכשיו, כי זו תחילתו של עידן חדש. הקופה אמריקה הוא טורניר נהדר, ומוכרח להוות כמבחן עבור רודריגו. אני משוכנע שהוא ינצל היטב את ההזדמנות”.

רודריגו משחק במספר עמדות בהתקפה, אך הבולטת שבהן הן עמדת החלוץ והקיצוני השמאלי. הוא יצטרף לריאל מדריד עם פתיחת מחנה האימונים לקראת העונה הבאה במהלך חודש יולי הקרוב, ובכך יהיה שחקן הרכש השני של הבלאנקוס בקיץ – אחרי צירופו של ברזילאי אחר, הבלם אדר מיליטאו.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון