זידאן: “קשה לשחק כשאין על מה, אבל נמשיך להילחם”

מאמן ריאל מדריד ניסה להסביר את היכולת הבינונית של הקבוצה ב-1:2 על אייבר: "השחקנים האלה הם גם בני אדם. במחצית השנייה שינינו את המשחק". על שריקות הבוז מהיציע: "האוהדים רוצים לראות את הקבוצה משחקת טוב יותר"

אחרי ההפסד במסטאייה לולנסיה, ריאל מדריד חזרה למסלול הניצחונות עם 1:2 קשה על אייבר בסנטיאגו ברנבאו – בו נדרשה לצמד של כרים בנזמה כדי למחוק פיגור במחצית הראשונה. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הפסקת המחצית
“אני לא מתכוון לומר על מה דיברנו בחדר ההלבשה. היינו מוכרחים לשנות דברים מהמחצית הראשונה. שינינו אותם, שיחקנו כמו קבוצה, רצנו יותר והיינו מאוחדים. זה שינה את המשחק. בחצי הראשון היה חסר לנו ביטחון כבר מהפתיחה, זה היה ממש מסובך”.“צריכים לברך את השחקנים על הדרך בה הם נלחמו כדי להפוך את המשחק. בחצי השני השתנו כמה דברים. כולם השקיעו מאמצים ונראו אחרת לגמרי מאשר בחצי הראשון. הדבר הטוב הוא הדרך בה הם הגיבו כדי לשנות את המשחק. יש לנו גאווה והוכחנו את זה על הדשא. השחקנים הראו שהם נלחמים אחד למען השני, ושאם רצים יחד משיגים תוצאות”.

התגובה לשיחת המחצית
“אני שמח בשביל השחקנים. זה היה מצב קשה. אנשים יכולים לשכוח שהשחקנים האלה הם גם בני אדם. אני מוכרח להגיד לשחקנים שלי כל הכבוד, כי במחצית השנייה הם היו מאוחדים. הפכנו את התוצאה בזכות העזרה אחד לשני. זאת הייתה תגובה נהדרת ואנחנו מאוד שמחים”.

היכולת של הקבוצה
“זאת תקופה קשה. מה שקורה מסביב לא עוזר לנו (השריקות ביציע), אבל אנחנו צריכים לכבד את זה. השחקנים והמאמן צריכים לצאת יחד מהמצב הזה. המצב רע ואין תירוצים. כשאתה ברצף טוב אתה משיג ניצחונות, וכשאתה ברצף רע קשה לצאת ממנו. מול אייבר הייתה לנו מחצית ראשונה רעה ובחצי השני היינו ממש טובים. אנחנו מתמקדים בדברים החיוביים”.

המשך העונה
“אנחנו לא נזכה בשום דבר העונה. קשה לשחק על כלום, אבל זה לא אומר שאנחנו נפסיק להילחם. זאת הסיבה שבגללה המחצית השנייה שלנו הייתה טובה וחזרנו ברמה גבוהה מההפסקה. בשבעת המחזורים שנותרו לעונה אנחנו מתכוונים להמשיך ולהילחם כקבוצה”.

כרים בנזמה
“הוא תמיד היה שחקן חשוב לקבוצה. הוא מבקיע העונה יותר שערים, אבל הוא תמיד היה שחקן משמעותי מאוד. אני מעדיף לדבר על הקבוצה כולה. גם כרים יודע טוב מאוד שהקבוצה היא הדבר החשוב. אני שמח בשבילו, אבל כולם הגיבו טוב ושיחקו על הגאווה כדי להשיג את הניצחון”.

עתידו של בייל
“אני לא מתכוון להתייחס למה שיקרה. הוא שחקן ריאל מדריד, יש לו עוד שנתיים לחוזה ונראה מה יהיה. אנחנו לא אוהבים את השריקות, אבל האוהדים מגיעים לכאן ורוצים לראות את הקבוצה משחקת טוב יותר – וכרגע אנחנו לא נראים טוב. האוהדים יודעים שהעונה הזאת גמורה ושהדבר היחיד שנותר לשחק עליו הוא שבעת המחזורים שנותרו. ניאבק כדי לסיים במקום השני”.

איסקו
“הוא מתאמן טוב. הוא רוצה לעשות עבודה טובה. אני לא חשוב שמשהו אצלו השתנה. הוא משחק עכשיו קצת יותר ואני חושב שהוא מתאמן בצורה טובה מאוד”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון