בריאל שוקלים לוותר על החתמת חלוץ בכיר בקיץ

ההתעלות של כרים בנזמה העונה, ובראשה רצף ההבקעות שלו במשחקי הקבוצה האחרונים, גורמת לראשי המועדון לבחון מחדש את תכנית החיזוק להתקפה. אם ימשיך, זו תהיה עונתו העשירית כחלוץ הבכיר של הבלאנקוס

כרים בנזמה עשוי להמשיך כחלוץ הבכיר של ריאל מדריד גם בעונה הבאה. כך מדווחים בספרד.

בנזמה, שרושם את אחת מעונות השיא שלו במדי הבלאנקוס, מגלה בשבועות האחרונים סימני התעלות תחת זינדין זידאן – וסולל את דרכו להמשיך כשחקן ההתקפה המוביל גם במסגרת פרויקט הבנייה מחדש שמתוכנן לסגל בקיץ הקרוב.במועדון בחנו את האפשרות לצרף חלוץ בכיר, כששמות כמו מאורו איקרדי והארי קיין נזרקו לחלל האוויר. אלא שעם חזרתו של זידאן לתפקיד, סמכויות ההחלטה בנוגע לרכש הועברו בין היתר גם אליו – ותכניות לצירוף חלוץ נוסף, אם אכן היו כאלה, הוקפאו לעת עתה.

היכולת אותה מפגין העונה בנזמה, שהבקיע עד כה 26 שערים ב-48 הופעות, גורמת כעת לראשי המועדון לשקול מחדש את האפשרות לצרף חלוץ נוסף – כשהנטייה כרגע היא להשאיר את הצרפתי כחלוץ הבכיר היחיד בסגל. מריאנו דיאס וצמד המושאלים ראול דה-טומאס ובורחה מיוראל יאבקו ביניהם על האפשרות לשמש כגיבוי.

הרצון העיקרי במועדון הוא לצרף את קיליאן מבאפה כשחקן התקפה דומיננטי, אבל נראה שמעבר שלו מפריס יהיה אפשרי רק בקיץ הבא. בהמשך לכך, במועדון שוקלים להסתדר בעונה הבאה “עם מה שיש” – בתוספת חיזוק נקודתי כמו אדן הזארד, שמתקרב לקבוצה. החלטה סופית בנוגע לרכש תתקבל בסיום העונה.

אם אכן ימשיך, העונה הבאה תהיה עונתו העשירית של כרים בנזמה כחלוץ ריאל מדריד.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
גיל Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
גיל
אורח
גיל

על מנת להצליח ולאתגר את ברצלונה נדרשים לפחות שני כוכבים בהתקפה , רענון בקישור ובלם מוביל , שינויים קוסמטיים לא יעזרו , גם עם רונאלדו סיימנו בליגה במקום השלישי והקבוצה נראתה עייפה . בנזמה עשוי להיות אולי מחליף ראוי אך בהחלט לא שחקן מוביל ,ואם יבנו עליו או שירכשו שחקן אחד ויחשבו שכל הבעיות ייפתרו אז נמצא את עצמנו בשנה הבאה באותו מצב – צריך שינוי מהותי רענון של הסגל ולהתאימם לשיטת המשחק הרלוונטית , לא עוד אוסף של גלקטיקוס , ללא סגנון הולם , או לבנות על בנזמה – זה כמו שהשנה בנו על איסקו ואסנסיו – ריאל מדריד… קרא עוד >>