ויניסיוס מתאושש ועשוי לחזור במשחק מול בילבאו

שביעות רצון גדולה במועדון לנוכח השיקום המהיר מהצפוי של הכישרון הברזילאי, שנפצע בתחילת חודש מרץ. לפי ההערכות המעודכנות, לא מן הנמנע שהוא ישוב למגרשים למחזור הליגה הביתי מול הבאסקים ב-21 באפריל

ויניסיוס ג’וניור מתאושש מהר מהצפוי. הכישרון הברזילאי משתקם מהפציעה שחווה בתחילת החודש שעבר, כשלפי ההערכות המעודכנות הוא עשוי לשוב לפעילות כבר במחזור הבא – במשחק הבית מול בילבאו ב-21 באפריל.

הברזילאי נפצע במהלך המשחק מול אייאקס בתחילת מרץ ואובחן עם קרע ברצועת הקרסול, מה שהוביל להערכה פסימית מצד הרופאים שהוא גמר את העונה. אלא שהכישרון בן ה-18 הסתער על תהליך השיקום וקצב ההתאוששות שלו מהיר מהצפוי.לאחרונה חזר ויניסיוס להתאמן על כר הדשא במתחם ולדבבאס ונראה שהוא נכנס לשלב האחרון של השיקום מהפציעה. לפי ההערכות המעודכנות, הוא עשוי לקבל דקות כבר במשחק הליגה מול אתלטיק בילבאו – או לכל המאוחר במשחק שיגיע אחריו, בחוץ מול חטאפה.

הבשורה הזו מעניקה הרבה אופטימיות לויניסיוס לקראת הקיץ הקרוב, בו תשחק נבחרת ברזיל בקופה אמריקה. בהנחה שאכן ישוב לפעילות בשבועות הקרובים, הוא בהחלט עשוי לקבל את הזימון המיוחל לסגל הנבחרת הבוגרת – בדרך לקריירה מבטיחה כאחד מכוכבי העתיד של הכדורגל הברזילאי.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון