ואראן צפוי לקבל שדרוג בשכרו ולהמשיך בקבוצה

אחרי שעתידו הוטל בספק, במועדון הוחלט להגביע את המאמצים כדי להבטיח את הישארותו של הבלם במדי הבלאנקוס גם בשנים הבאות. יזכה להעלאה מ-6 ל-9 מיליון יורו. לבקשת זידאן, כל הצעה שתוגש עליו תידחה על הסף

רפאל ואראן צפוי להמשיך בריאל מדריד. הבלם הצרפתי, שלאחרונה הוטל ספק על המשך דרכו במועדון, יזכה לשדרוג בשכרו וילבש את מדי הבלאנקוס גם בשנים הבאות.

ואראן בן ה-25, אלוף העולם עם נבחרת צרפת, כיכב בשבועות האחרונים בכותרות על ‘תחושת מיצוי’ שהובילה אותו לשקול עזיבה בקיץ הקרוב. הצרפתי אמנם הכחיש חלק מהדיווחים, אבל גם במועדון הכירו את אי שביעות רצונו מחוסר השדרוג של חוזהו – בוודאי לאחר שמעמדו השתנה מאז הארכת החוזה האחרונה, כשהיה לו חלק עיקרי בזכייה בתארי האלופות של הקבוצה וכמובן הזכייה במונדיאל עם צרפת בקיץ.מי שביקש לפתור את עניין ואראן במהרה הוא המאמן החדש-ישן, זינדין זידאן. המאמן גם הבהיר בפומבי שהוא לא מדמיין אפשרות של ריאל מדריד ללא רפאל ואראן. בהמשך לבקשתו של זיזו, כל הצעה שתוגש על הבלם תידחה על הסף – וקבוצות המעוניינות בו יופנו אל סעיף השחרור שלו, שעומד על סך של חצי מיליארד יורו.

בשבועות הקרובים צפוי ואראן לזכות בשדרוג שכרו, שיעלה מ-6 ל-9 מיליון יורו לעונה. גם החוזה שלו, שתאריך סיומו כרגע הוא קיץ 2022, צפוי לזכות להארכה.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון