במדריד מעריכים שבייל לא נמצא בתכניות של זידאן

כמו לקראת כל קיץ, גם כעת עתידו של הוולשי מוטל בספק גדול. אלא שנכון לנקודת הזמן הנוכחית, אין אף מועדון שמוכן לשלם את תו המחיר אותו דורשת ריאל – 130 מיליון יורו. עד לסיום העונה הוא ימשיך לקבל הזדמנויות, בתקווה שיעורר עניין בשוק ההעברות

גארת’ בייל עשוי לסיים את דרכו בריאל מדריד בתום העונה. כך מעריכים בספרד.

הוולשי, שיחגוג בקיץ הקרוב יום הולדת 30, מגלה יכולת מאכזבת מאוד לאורך העונה – בה קיוו בריאל שיתפוס את המושכות, על רקע עזיבת כריסטיאנו רונאלדו בקיץ שעבר.מבחינת מספרים בייל דווקא שומר פחות או יותר על הממוצע שלו מהתקופה בריאל: 0.37 שערים למשחק העונה, כשהממוצע מאז הגיע למדריד הוא 0.46. עם זאת, היכולת הבינונית, תחושת האדישות שמוקרנת ממנו כלפי חוץ, הסכסוך המתמשך עם הקהל וחזרתו של זינדין זידאן – מאמן שלפי הדיווחים תמך במכירת בייל לפני שנה – משתלבים יחד לכדי סלילת דרכו של הוולשי החוצה.

במשרדי הסנטיאגו ברנבאו קבעו לבייל תו מחיר של 130 מיליון יורו, כשנכון לנקודת הזמן הנוכחית אין אף מועדון שמוכן לשלם אותו. אגב, לפי אתר transfermarkt, שוויו של בייל מוערך בכמעט מחצית מתו המחיר הזה – 70 מיליון יורו בלבד – מה שמעיד על חוסר ההתעניינות בו לנוכח הסכום הגבוה שהציבה ריאל.

עד לסיום העונה, לה נותר חודש בלבד, הוולשי צפוי לקבל הזדמנויות נוספות על הדשא. התקווה היא שהוא יתעלה על הבינוניות, ישדרג במעט את מספריו – ויביא אל שולחן המשא ומתן מועדונים שיביעו בו עניין, לקראת פרידה ממדי הבלאנקוס לאחר שש עונות.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x