זידאן: “כל שחקני הסגל טובים, אבל נבצע שינויים”

מאמן ריאל מדריד ממשיך לחזור על המסר שהקבוצה תשתנה בקיץ: "כולם יידעו הכל בסיום העונה". לקראת המשחק מול לגאנס: "לא זכינו בכלום, אבל ננסה לסיים כמה שיותר גבוה בטבלה". קורטואה לא כשיר, קרוס סובל מקלקול קיבה

עם אווירת סוף עונה נינוחה מהרגיל, ריאל מדריד השלימה את הכנותיה לקראת מחזור הליגה ה-33 בו תתארח אצל לגאנס (שני, 22:00). רגע לפני המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

עברו שמונה ימים מאז המשחק האחרון
“היה לנו שבוע מאוד ארוך עם הרבה אימונים, וניצלנו את זה כמו שצריך כדי לעבוד על הכושר. זאת הישורת האחרונה של העונה. לא זכינו באף תואר, אבל ננסה לסיים כמה שיותר גבוה בטבלה. זאת המטרה שלנו. זה קשה, אבל כולם חייבים להיות עם מוטיבציה כדי שנסיים במקום השני”.לגאנס
“אנחנו נפגוש יריבה שרוצה לנצח את ריאל מדריד. היא תגיע עם מוטיבציה ואגרסיביות גבוהה, אחרי שהייתה לה עונה נהדרת. לגאנס משחקת כדורגל טוב ונצטרך להיות במיטבנו כדי להשיג את הנקודות”.

כרים בנזמה
“הוא שחקן שמתאים לכולם, כי השחקנים הטובים ביותר הם אלה שיכולים לשחק עם כולם. הוא שחקן מסוג אחר. הוא לא חלוץ תשע קלאסי. הוא יודע שהוא יכול לעשות הרבה דברים ויכול לעזור לשחקנים רבים”.

המשך העונה
“נותרו לנו שבעה משחקים ונראה איך נשחק בהם. ננסה לשחק בדרכים שונות. כל השחקנים שנמצאים כאן הם שחקנים טובים, אבל נבצע שינויים וכולם יידעו אותם בסיום העונה”.

טוני קרוס
“הוא שחקן חשוב מאוד והשיג כאן דברים יפים מאוד בחמש השנים האחרונות. תמיד אהבתי אותו”.

מרקוס יורנטה
“נראה מה יקרה בעונה הבאה. אני מכיר אותו המון זמן, עוד מימי קסטיליה, והוא שחקן שתמיד משתפר. הדבר היחיד שהוא צריך זה דקות משחק, כי זה משהו שיעשה לו טוב. בעונה שהוא שיחק בהשאלה באלאבס הייתה לו המשכיות והוא רשם עונה מדהימה”.

היעדרויות
“קורטואה עדיין לא כשיר. יש לו רגישויות ואנחנו מעדיפים לא לסכן אותו. קרוס סובל מקלקול קיבה ונראה מה יהיה מצבו לקאת המשחק”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון