הצטרפו למועדון האוהדים הרשמי בישראל

לראשונה אי פעם, ריאל מדריד פותחת את שעריה בפני קהילת האוהדים בארץ ומזמינה אותה להצטרף רשמית למשפחת הבלאנקוס העולמית. ההרשמה פתוחה לחודש בלבד. שחר שמיר, נשיא מועדון האוהדים: “יום מרגש שחיכינו לו זמן רב”

אחרי תהליך אישור ארוך שנמשך למעלה משנתיים, ישראל מצטרפת לרשימה מצומצמת של 83 מדינות בלבד שקיבלו את האישור הרשמי והיוקרתי להקמת מועדון אוהדים המוכר על ידי ריאל מדריד ומרכז את פעילות קהילת אוהדי ריאל במדינה.

כגוף שכל פועלו הוא למען הקהילה, מועדון אוהדי ריאל מדריד בישראל הינו עמותה ללא כוונות רווח. כל הכנסותיו משמשות להמשך פיתוח משפחת האוהדים בישראל, במטרה לחבר בין כל האוהדים ברחבי הארץ – ללא הבדלי דת, גזע, מין או לאום, במקביל לחיזוק הקשר הישיר בין קהילת האוהדים בישראל לבין המועדון במדריד. בנוסף, מועדון האוהדים חרט על דגלו לפעול ולתרום לטובת הקהילה במגוון דרכים תוך הפצת האהבה לריאל מדריד.מעבר לתחושת השייכות וגאוות היחידה, החברות במועדון האוהדים מעניקה גם מגוון רחב של הטבות דוגמת כרטיס חבר רשמי, ערכת הצטרפות מיוחדת, הנחה ברכישת כרטיסים למשחקים ישירות דרך ריאל מדריד, הצטרפות למשלחות רשמיות למשחקים ועוד אינספור הטבות והנחות בבתי עסק ברחבי הארץ שמתעדכנות כל העת. בנוסף, בכוונת מועדון האוהדים לקיים בארץ אירועים מיוחדים בשיתוף ריאל מדריד ומנהלת הליגה הספרדית וכבר החלה בחינה של מספר אפשרויות.

הקמת מועדון האוהדים נעשתה בשילוב כוחות עם פרויקט ‘מדרידיסטה’, הפועל משנת 2014 לפיתוח קהילת אוהדי ריאל מדריד בישראל. מייסד הפרויקט, דור שאולוף, בירך: “זה יום שחלמנו עליו ועבדנו לקראתו בשנים האחרונות – וזה היה שווה כל רגע. הצבנו את ישראל על מפת המועדון הגדול בעולם ומכאן השמיים הם הגבול. הידוק הקשרים עם מועדון בסדר הגודל של ריאל הוא בשורה מצוינת למדינה, ואת התוצאות לכך נראה בעתיד הקרוב מאוד”.

נשיא מועדון האוהדים, שחר שמיר, תיאר גם הוא את תחושותיו: “לאחר שנתיים של קשר רציף וציפייה ארוכה, הגיעו האישורים הרשמיים מריאל מדריד והושלם גם תהליך הקמת העמותה שתנהל את כל פעילות מועדון האוהדים. זה יום מרגש שחיכינו לו זמן רב. אני קורא לכל אוהדי ריאל להצטרף למשפחה, ויחד נהפוך לקהילת האוהדים הרשמית הגדולה ביותר בעולם”.

 

אולי יעניין אותך גם...

4
הגב

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ראולאורי משיחלירןירדן Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
ירדן
אורח
ירדן

איך נרשמים?

לירן
אורח
לירן

הופההה שנמשיך להתחדש

אורי משיח
אורח
אורי משיח

האם התשלום הוא עבור שנה או קבוע?

ראול
אורח
ראול

תשלום שנתי