בהיעדר הצעות, ריאל שוקלת להוציא את בייל בהשאלה

הוולשי לא בתכניות של זידאן, אבל היסטוריית הפציעות ושכרו הגבוה מקשים על מכירתו. אם אכן יושאל, יוכנס להסכם סעיף רכישה בדומה למה שנעשה עם חאמס רודריגס בבאיירן מינכן

ריאל מדריד בוחנת את האפשרות לאפשר לגארת’ בייל לעזוב בהשאלה בקיץ הקרוב. כך מדווח עיתון ‘מארקה’.

מאז חזר זינדין זידאן לתפקיד המאמן, שאלת עתידו של בייל שוב הונחה על השולחן – כשלפי כל ההערכות הוא לא נמצא בתכניות של הצרפתי. עם זאת, היסטוריית הפציעות שלו ושכרו הגבוה (כ-17 מיליון יורו) מרתיעים מועדונים מלהגיש עבורו הצעות.בספרד מדווחים שלאחרונה ניסו נציגי ריאל לעניין מספר קבוצות אנגליות בנוגע לרכישת בייל – אך עד כה לא התעורר בו עניין מצד אף קבוצה. מעבר לזה, גם מנצ’סטר יונייטד – שסומנה כיעד אפשרי עבורו – נרתעה מהאפשרות לשלם תמורתו סכום גבוה.

במידה ועד הקיץ לא יגיעו הצעות רכישה, בריאל לא פוסלים את האפשרות להוציא את בייל בהשאלה עם סעיף רכישה – בדומה למה שנעשה לפני שנתיים עם חאמס רודריגס, שעזב לבאיירן מינכן.

בייל (29) מסיים את עונתו השישית במדי ריאל מדריד. למרות שהוא חתום על כמה שערים חשובים מאוד לאורך התקופה, הוא מעולם לא הצליח לכבוש את לב הקהל המקומי. רק במשחק הקבוצה האחרון, הניצחון 0:3 על אתלטיק בילבאו, הוולשי עלה כמחליף וספג שריקות בוז צורמות מיציעי הברנבאו.

לנוכח מערכת היחסים הבעייתית עם הקהל, העובדה שהוא לא בתכניות מבחינה מקצועית ובעיקר בשל השכר הגבוה – במועדון מניחים שאין מוצא אחר מלבד פרידה בקיץ הקרוב, במסגרת המהפכה שמתכנן זידאן בסגל.

 

[interaction id=”5c7d4b820b84cf35051db747″]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x