בפרנקפורט מאשרים: “יש סיכוי שיוביץ’ יחתום בריאל”

פרדי בוביץ’, המנהל הספורטיבי של המועדון הגרמני, אימת את הדיווחים על מגעים בין חלוצה הסרבי של הקבוצה לבין הבלאנקוס: “אני מקווה ורוצה שהוא יישאר, אבל גם מוכרח להיות ריאלי”. סכום העסקה המתגבש: כ-60 מיליון יורו

לוקה יוביץ’ עשוי לעבור לריאל מדריד. המשפט הזה הוא לא הערכה או פרשנות עיתונאית, אלא ציטוט מגורם בכיר בקבוצתו איינטרכט פרנקפורט.

“יש בהחלט סיכוי שיוביץ’ יחתום בריאל מדריד”, אישר בריאיון המנהל הספורטיבי של פרנקפורט, פרדי בוביץ’. “אני מקווה ורוצה שלוקה יישאר איתנו, אבל אני גם מוכרח להיות ריאלי. ברור לי שאם מועדון גדול מגיע ורוצה את לוקה, לא יישארו לנו יותר מדי ברירות”.יוביץ’ (21) מככב העונה במדי איינטרכט פרנקפורט מהליגה הגרמנית והבקיע עד כה העונה 25 שערים – 17 בליגה ו-8 בליגה האירופית. הוא נחשב לאחד החלוצים העולים באירופה ושמו נקשר למספר מועדונים לקראת הקיץ – כולל ריאל מדריד וברצלונה.

לאחרונה החליטה פרנקפורט להפעיל את סעיף הרכישה שהחזיקה על הסרבי ושילמה לבנפיקה כ-8 מיליון יורו. במידה ותמכור אותו בקיץ, היא צפויה לעשות זאת עבור לא פחות מ-60 מיליון יורו – כש-20% יועברו לקבוצתו הקודמת מפורטוגל.

במדריד רואים ביוביץ’ את החיזוק המושלם לחלק ההתקפי: שחקן צעיר, עם ניסיון מוכח ברמות הגבוהות של אירופה ומחיר סביר בהחלט לנוכח השיגעון של שוק ההעברות. בנוסף, סוכנו פאלי רמדאני כבר מייצג כיום מספר שחקני אקדמיה בריאל מדריד – ובמקביל גם היחסים בין המועדונים נהדרים. האישור העקרוני של המנהל הספורטיבי רק מחזק את כל ההערכות: במידה וריאל אכן תחליט לצרף חלוץ, לוקה יוביץ’ יהיה מי שיעשה זאת.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון