זידאן: “אליפות היא אחת המטרות שלנו לעונה הבאה”

מאמן ריאל מדריד נשאל על השליטה של ברצלונה במסגרת המקומית בשנים האחרונות: “מבחינה היסטורית יש לנו יותר תארים. בהחלט נצטרך לשנות את הדינמיקה שנוצרה”. ויניסיוס לא ישחק מול חטאפה: “רק חזר מפציעה. צריך עוד זמן”

אחרי הניצחון הגדול על בילבאו בתחילת השבוע, ריאל מדריד משלימה את הכנותיה למשחק הליגה מול חטאפה במסגרת המחזור ה-34. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן כינס מסיבת עיתונאים והתייחס למספר נושאים.

חטאפה
“היא עוברת עונה פנומנלית. זאת ככל הנראה העונה הטובה ביותר בהיסטוריה שלהם, וזה תוצר ישיר של העבודה שהם משקיעים. אנחנו יודעים את זה וננסה לעשות עבודה טוב יותר מהצד שלנו, כמו שעשינו לאחרונה. אנחנו תמיד רוצים לנצח וזה גם מה שננסה לעשות כעת”.הדרישות מהקבוצה
“צפוי לנו משחק קשה, אבל מה שאני רוצה מהקבוצה שלי זה שהיא תשקיע את מלו האינטנסיביות הדרושה נגד קבוצה שעושה עבודה טובה בבית. אנחנו נראים טוב יותר אחרי המשחק האחרון וכמו תמיד סיימנו אותו במצב פיזי טוב מאוד. אנחנו ערוכים ומוכנים כדי לשחזר זאת גם במחזור הקרוב”.

מי יעמוד בשער?
“אתם תראו במשחק. קורטואה כבר מתאמן איתנו והוא כשיר. יש לי העדפות אישיות, אבל אני לא אומר אותן כעת. נכון לעכשיו, קורטואה, קיילור ולוקה זמינים לנו כשלושת השוערים”.

ויניסיוס ג’וניור
“הוא חזר אלינו אחרי כמעט חודשיים של פציעה. הוא צריך עוד זמן ולהמשיך לעבוד. הוא לא יקבל דקות מול חטאפה”.

האם שחקנים יעזבו לפני שאחרים יוחתמו? לדוגמה, הבאת הזארד תחייב את מכירת את בייל?
“לא, אבל מן הסתם יהיה שילוב. אם אתה קונה שחקנים, חלק צריכים לעזוב. הסגל צריך להיות מורכב מ-24-25 שחקנים, ואם חלק מצטרפים – אחרים יאלצו ללכת. זה מצב נורמלי בסגל”.

רצף ההבקעות של בנזמה
“זה לא מטריד אותי שהוא היחיד שמבקיע כרגע. זאת ככל הנראה העונה הכי טובה שלו בקריירה. אני לא חושב שיש לו בעיה לשחק עם חלוץ נוסף לידו”.

ברצלונה זוכה ביותר אליפויות
“אם אתם רוצים לדבר על מספרים, בואו נדבר על מספרים. יש לנו 33 אליפויות. כמה יש לברצלונה? בשנים האחרונות היא עושה עבודה טובה בליגה וצריכים להכיר בכך ולברך אותה, אבל אם אתם רוצים לדבר על זה – מבחינה היסטורית יש לריאל מדריד הרבה יותר תארים. אני לא אומר את זה מתוך מגננה, אלא כדי להשיב לכם על הטענות. אנחנו בהחלט צריכים לשנות את הדינמיקה הזאת. מבחינתי, המפעל החשוב ביותר הוא הליגה כי בה עוסקים ביום-יום ולכן היא הכי מורכבת. בליגת האלופות יש 13 משחקים מההתחלה עד הסוף. בליגה יש 38. אני יכול לומר שבעונה הבאה ננסה לפתוח את הליגה בצורה הטובה ביותר. זכייה באליפות היא אחת המטרות שלנו לעונה הבאה”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון