אייאקס הביעה עניין מחודש ברכישת מרטין אודגור

המושאל הצעיר, שרושם עונת שיא בליגה ההולנדית במדי ויטסה, מסקרן את האלופה שבדרך. בעבר גיששו בעניינו ונדחו. זידאן טרם החליט אם יהיה חלק מהסגל בעונה הבאה. במידה ולא, האופציה שיימכר עומדת על הפרק. תו המחיר: 20 מיליון יורו

מרטין אודגור נמצא כבר תקופה ארוכה תחת מעקב של אייאקס, כשלפי דיווחים בהולנד כעת התקבלה ההחלטה: המועדון מאמסטרדם רוצה את הנורבגי הצעיר של ריאל מדריד.

אודגור בן ה-20 הושאל בקיץ שעבר לויטסה ארנהיים ורושם במדיה עונה פנטסטית, כשהוא מוגדר אחד השחקנים המצטיינים העונה בליגה ההולנדית. מעבר למספרים (8 שעירם ו-9 בישולים ב-33 הופעות) הוא גם אחד מבעלי נתוני המסירות המוצלחים ביותר בליגה.הכישרון הנהדר של אודגור סיקרן לא מעט סקאוטים, כשאחד המועדונים שהתעניינו בו הכי הרבה היה לא אחר מאשר מועדון הפאר אייאקס. במדריד אף התקבלו בעבר גישושים מצד ההולנדים בנוגע לאפשרות לרכוש את אודגור בסיום העונה, אך נדחו.

ביוני הקרוב יסיים אודגור את השאלתו וישוב לשורות ריאל מדריד, אלא שהנורבגי עדיין לא יודע אם הוא נמצא בתכניות של זינדין זידאן לעונה הבאה. השחקן עצמו הביע לא פעם את רצונו להיות חלק מהקבוצה הבכירה, אך לא במחיר של ישיבה ממושכת על הספסל.

במדריד ימתינו להכרעות של זידאן לגבי הרכבת הסגל. במידה ואודגור לא יהיה בתכניות כחלק מהרוטציה, לא מן הנמנע שבמועדון יסכימו למכור אותו עבור סכום של כ-20 מיליון יורו – מחיר אותו אייאקס עשויה להסכים לשלם. לבינתיים, השחקן אישר שמתקיימות שיחות מול ריאל כדי להבין לאן הרוח נושבת: “הסוכן שלי כבר מדבר איתם על כמה דברים. נראה מה יהיה הדבר הכי טוב להתפתחות שלי, ונקבל יחד את ההחלטה”.

 

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון