ולתפארת ריאל מדריד: מדליקי המשואות שלנו

ברוח טקס חגיגות העצמאות המסורתי, בחרנו את 12 מדליקי המשואות שתרומתם והווייתם בלטו לאורך העונה במועדון הלבן – בין אם על המגרש ובין אם מחוצה לו. חג שמח מדרידיסטה!

אחד מרגעי השיא של חגיגות יום העצמאות בישראל הוא טקס הדלקת 12 המשואות בהר הרצל.  12 משואות – כמספר 12 שבטי ישראל – מודלקות בזו אחר זו לתפארת המדינה. מדליקי המשואות נבחרים על פי תרומתם או ייצוגן של קבוצות שונות בחברה. בהמשך לאותה מסורת, בחרנו את 12 מדליקי המשואות שלנו – לתפארת ריאל מדריד. תעלה המשואה!

כריסטיאנו רונאלדו מדליק משואה זו בשם העידן המפואר וההיסטורי שהגיע לסיומו בקיץ האחרון. בשם תקופה שלא תחזור, בה נרשמה לנגד עינינו אגדה שנתהדר אודותיה עוד שנים רבות וארוכות. בשם שבירת כל שיא אפשרי כנגד כל הסיכויים, והוספת עוד מספר פרקים מרגשים לספר עב-הכרס של מלכת אירופה. ולתפארת ריאל מדריד!כרים בנזמה מדליק משואה זו בשם מנפצי הסטיגמות ומשתיקי הביקורות (לפחות חלקית). בשם אלה שהתעלו על עצמם הרבה מעבר לציפיות, גם אם תרומתם אינה מוערכת דיו (בצדק או שלא). בשם הדרבון התמידי להילחם על המגרש גם עבור דורשי רעתו. בשם המאבק למען הסמל, בתקופות טובות יותר ובתקופות טובות פחות. ולתפארת ריאל מדריד!

לוקה מודריץ’ מדליק משואה זו בשם אבירי העבודה השחורה שזכו להכרה. בשם שבירת הרצף הבלתי-נגמר של כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי וגריפת כל תואר אישי אפשרי. בשם פועלם של ותיקי הסגל, שמרבית הזמן היו מחוץ לאור הזרקורים – וקיבלו את מלוא ההוקרה ברגע הנכון, לקראת חילופי המשמרות בשנים הקרובות. ולתפארת ריאל מדריד!

 

 

סנטיאגו סולארי מדליק משואה זו בשם המאמינים בדור הבא. בשם מעניקי ההזדמנות לצעירים חסרי הניסיון, בראייה קדימה ומחשבה לטווח הרחוק. בשם אנשי החזון, שמוכנים לשלם את המחיר בהווה – כדי לוודא שהעתיד יהיה כולו לבן. ולתפארת ריאל מדריד!

מרסלו מדליק משואה זו בשם החוזרים מהמתים (במובן המקצועי), שכבר הספידו את המשך דרכם – אך חזרו לאיתנם. בשם המתאוששים מטראומות ספסול לא מוסברות, שהשיבו לעצמם את הביטחון ונשבעו אמונים לסמל ולדגל – גם ובעיקר בתקופות קשות. ולתפארת ריאל מדריד!

סרחיו רגילון מדליק משואה זו בשם אפרוחי האקדמיה, תוצרי הבית וילידי המקום, ששברו את תקרת הזכוכית והוכיחו שגם בעידן הכסף הגדול – כישרון ורוח מדרידיסטה יכולים לפתוח את הדלתות הנכונות. בשם הנלחמים על כל דקה במדי החולצה הלבנה, בלי רגשי נחיתות ומתוך מטרה אחת – להרוויח את הדקה הבאה כחלק מהמועדון הגדול בעולם. ולתפארת ריאל מדריד!

ויניסיוס ג’וניור מדליק משואה זו בשם ילדי הפלא שהגיעו מכל קצוות תבל, במטרה להעשיר את ההווה ולקדם את העתיד. בשם הפוטנציאל העצום והכישרון המתפרץ, שבהכוונה נכונה ושילוב הולם יצעידו את הקבוצה בטופ העולמי עוד שנים רבות. בשם החוצפה החיובית וחוסר ההתפשרות על הסטטוס ‘הדבר הגדול הבא’, בדרך להפוך ל’דבר הגדול כעת’. ולתפארת ריאל מדריד!

 

 

גארת’ בייל מדליק משואה זו בשם בעלי תו המחיר הגבוה, שהקרבתם תאפשר התחדשות וצמיחה. בשם בעלי היכולת אך די חסרי הרצון, שהיו לראשונים שנכנסו לרשימת מודחי זידאן במסגרת המהפכה המתוכננת. בשם מי שכבר איבדו את דרכם במדריד, ומכירתם תוביל לשגשוג ופריחה בחשבון העו”ש של המועדון היושב בספרד. ולתפארת ריאל מדריד!

מרטין אודגור מדליק משואה זו בשם נציגינו בתפוצות, שעושים מלאכתם בעמל רב מתוך רצונם העז להוכיח עצמם ולהרוויח את הזכות ללבוש את מדי הבלאנקוס. בשם הכישרונות שלא הצליחו למצוא מקום במדריד, נשלחו למשימות בגולה – והרשימו מעל למצופה כדי להרוויח את הדרך חזרה. ולתפארת ריאל מדריד!

אדן הזארד מדליק משואה זו בשם היושבים בגולה וחולמים לעלות לאיצטדיון הקודש. בשם ממשיכי דרכו של פייר אמריק אובמיאנג, ששברו מוסכמות והצהירו פומבית על תשוקתם לחולצה הלבנה. בשם האמיצים שלא מסתפקים רק בהדמיות הפוטושופ בטוויטר, ולוקחים צעד קדימה כדי להפוך את החלום למציאות – ובמהרה בימינו. ולתפארת ריאל מדריד!

 

 

זינדין זידאן מדליק משואה זו בשם המתייצבים למשימה ברגע שהם נקראים לדגל. בשם הכוחות המחודשים שיובילו לרענון השורות, בדרך לתקופה של חוסר וודאות מצד אחד – אבל תקווה גדולה מצד שני. בשם האמונה והשאפתנות לבצע שינוי מהפכני, במטרה להשיב עטרה ליושנה ולהחזיר את הכתר למקומו. ולתפארת ריאל מדריד!

פלורנטינו פרס מדליק משואה זו בשם בעלי ההצתה המאוחרת. בשם הממתינים לקריסה מוחלטת כדי להסיק את המסקנות המתאימות ולהתחיל לבצע. בשם השומרים על קופת הממון, שהחליטו לשים סוף לשיממון ולהשקיע בשיגעון. בשם התכניות מרחיקות הלכת, שישברו שיאי העברות של כל הזמנים – במטרה להשיב את השליטה אחת ובתקווה לתמיד. בשם ההופכים את הקיץ הקרוב לתקופה לה כל אוהד מצפה בכיליון עיניים, בשאיפה לפרויקט שיקום שיביא לגדולות. ולתפארת ריאל מדריד!!!

 

חג עצמאות שמח מדרידיסטה!

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון