זידאן שוחח עם פלורנטינו: מעדיף את מבאפה על ניימאר

נשיא ריאל מדריד רוצה לנסות ולהחתים את הכוכב הברזילאי בקיץ. המאמן, שבתחילת הדרך לא התנגד למהלך, שינה דעתו. החשש העיקרי הוא מפני בעיות בחדר ההלבשה. לטענתו, אם רוצים להנחית סופרסטאר – הצרפתי הצעיר צריך להיות המטרה, גם אם יחכו עוד שנה

התנגשות ראשונה בין זינדין זידאן לפלורנטינו פרס במסגרת המהפכה המתוכננת בקיץ. לפי דיווחים בספרד, המאמן שוחח עם הנשיא בנוגע לניסיון לצרף את ניימאר וביקש ממנו לרדת מהמהלך.

כשזידאן חזר לריאל מדריד לקראת סיום העונה, לכולם היה ברור שזה קורה רק בתמורה להרחבת סמכויותיו בכל הנוגע להליך קבלת ההחלטות בבניית הסגל. כעת, כך מסתמן, מגיע המבחן הראשון לאותה הרחבה: סוגיית צירופו של ניימאר.הברזילאי הוא מטרת רכש עיקרית מבחינתו של הנשיא פלורנטינו פרס, שרואה בו שחקן שיכול למלא – גם אם חלקית – את החלל שהותיר אחריו כריסטיאנו רונאלדו. בעיניו של פלורנטינו, הדבר נכון הן מבחינה מקצועית ובעיקר מבחינה שיווקית-כלכלית. לאחרונה הנשיא החל לנסות ולקדם את המהלך הזה מחדש, למרות התנגדות בקרב חברי הנהלה רבים.

לפי הדיווחים, בתחילת הדרך זידאן לא הביע התנגדות עקרונית למהלך – אך כעת נראה שהוא שינה דעתו. לאחרונה נפגש המאמן עם הנשיא וביקש ממנו לוותר על חלומו ולהתרכז ברכש אחר – קיליאן מבאפה.

מבחינתו של זידאן, אם וכאשר המועדון רוצה להנחית סופרסטאר שיכול גם לתרום מקצועית וגם להעלות את מכירות המרצ’נדייז – הכישרון הצרפתי הוא זה שצריך להיות הנבחר, גם אם ריאל תצטרך להמתין לו שנה נוספת עד הקיץ הבא. ניימאר, לעומת זאת, עלול לפגום במרקם החברתי בקבוצה ולעורר בעיות בחדר ההלבשה.

ראוי לציין שכך או כך, בריאל לא יעשו מול פסז’ שום מהלך חד-צדדי. את הצעד הראשון יצטרך לעשות השחקן שרוצה לעזוב, בין אם זה ניימאר ובין אם זה מבאפה. כעת נותר לחכות ולראות מי מהם זה יהיה, אם בכלל.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x