זידאן רוצה את פרלאן מנדי כמחליפו של מרסלו

רגילון צפוי לצאת בהשאלה, תיאו יעמוד למכירה וחכימי לא יחזור מדורטמונד עד הקיץ הבא. בהיעדר גיבוי הולם, המאמן סימן את מגן ליון ונבחרת צרפת כמטרת רכש לחלון ההעברות הקרוב. עשוי להגיע בהעברה ישירה או כחלק מעסקה כוללת עם טנגי אנדומבלה

זינדין זידאן סימן מטרת רכש נוספת: פרלאן מנדי, מגנה השמאלי בן ה-23 של ליון ונבחרת צרפת. המאמן רוצה להרכיב בעונה הבאה סגל עמוק עם גיבוי הולם כמעט בכל עמדה. כחלק מזה, הוא מחפש מחליף ראוי למרסלו – שכבר מתקשה לשמור על יציבות ביכולת.

עוד בטרם חיפושו של תחליף בשוק ההעברות, זידאן סקר את האפשרויות הקיימות לו כעת. סרחיו רגילון הצעיר, שמשמש כיום כמחליפו של מרסלו, צפוי לצאת בהשאלה כדי לצבור דקות משחק ולהמשיך את התפתחותו כשחקן. תיאו הרננדס, שישוב בקיץ אחרי עונת השאלה פושרת בסוסיאדד, ככל הנראה יעמוד למכירה. אשרף חכימי, שנראה מצוין בהשאלתו בדורטמונד, לא ישוב עד הקיץ הבא בהתאם להסכם ההשאלה. על כן, זיזו פנה כדי לחפש מוצא במקום אחר.מנדי מסומן כבר תקופה ארוכה בפנקסי הסקאוטינג של המועדונים הגדולים בעולם. לכולם ברור שבעונה הבאה הוא לא ישחק במדי ליון, כשבין היתר עלו שמותיהן של פסז’, נאפולי וארסנל כמועמדות לקלוט אותו בעונה הבאה. לאחרונה השם הבולט ביותר היה שמה של ברצלונה, שמחפשת בעצמה מגן שמאלי לעתיד. אלא שכעת, כאמור, נכנסה ריאל מדריד לזירה ומעלה הילוך כדי לנסות ולהנחיתו בברנבאו.

לפי דיווחים בספרד ובצרפת, מנכ”ל ריאל מדריד – חוסה אנחל סאנצ’ס – נפגש לאחרונה עם ראשי ליון בניסיון לקדם את המגעים לרכישתו של מנדי. קיימות על השולחן שתי אפשרויות: האחת – העברה ישירה של מנדי תמורת תשלום, כששוויו מוערך ב-30 מיליון יורו. אופציה נוספת היא לשלב את מנדי בעסקה כוללת עם מטרת רכש נוספת של ריאל, הקשר טנגי אנדומבלה. במקרה כזה, ליון עשויה לקבל בתמורה תשלום כספי בנוסף למריאנו דיאס בו היא מעוניינת.

בימים אלה נאבקת ליון על המקום השלישי בליגה הצרפתית, שמעניק את הכרטיס לליגת האלופות בעונה הבאה. בהמשך לכך, התקדמות משמעותית במגעים צפויה לקרות רק בסיום העונה בעוד שבועיים.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון