זידאן: “מבחינתנו עדיף שהעונה הזאת כבר תסתיים”

אחרי הפסד 1:3 לסוסיאדד בעשרה שחקנים, מאמן ריאל מדריד רק מחכה לסוף: “זאת תוצאה מאכזבת כי שיחקנו טוב. זה קשה בעיקר לשחקנים שהשקיעו מאמצים גדולים”. נשאל האם יש באי-זימונו של בייל העברת מסר: “אני חושב שזה מאוד ברור”

בסיום משחק ההפסד 1:3 לריאל סוסיאדד, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תוצאה מאכזבת
“אהבתי את פתיחת המשחק שלנו. נכנסו אליו טוב והבקענו שער מהיר. אחרי העצירה של ה-VAR לשלוש-ארבע דקות וספיגת השער מסוסיאדד התחיל משחק חדש. זאת תוצאה מאכזבת כי שיחקנו טוב והגענו להזדמנויות, גם בעשרה שחקנים. מבחינתנו עדיף שהעונה כבר תסתיים”.התחושות
“המחצית השנייה הייתה קשה, אבל גם בה עשרת השחקנים שלנו עלו וירדו והגיעו למצבי הבקעה. השער השלישי של סוסיאדד כבר סיבך עוד יותר את העניינים. כשאתה פותח את המשחק טוב ומסיים אותו ככה, זה מייצר תחושות לא פשוטות. במיוחד עבור השחקנים שהשקיעו מאמצים גדולים. זה לא היה משחק רע. מול ראיו הצגנו משחק רע, לא הפעם”.

ברהים דיאס
“הוא שיחק טוב. הוא שחקן טוב ומאוד מסקרן. הוא צעיר. נראה מה יקרה בעונה הבאה. הוא קיבל דקות ועשה עבודה טובה”.

מרסלו
“הוא שחקן חשוב בקבוצה הזאת. אני רוצה שנחזיר אותו לרמה הטובה ביותר שלו, ולאט לאט נעשה את זה. אני בהחלט רואה אותו חוזר לעצמו בעתיד”.

בייל
“נראה אם הוא יהיה בסגל במחזור הסיום. מבחינה פיזית הוא כשיר. נראה מה יהיה במשחק הבא ובעונה הבאה. האם אי-זימונו זה מסר? אני חושב שמאוד ברור מה עשיתי השבוע”.

תיאו הרננדס יחזור לסגל בעונה הבאה?
“זה לא הזמן לדבר על העונה הבאה”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון