הזארד: “כבר קיבלתי החלטה ואמרתי אותה לצ’לסי”

הבלגי מודה שכבר הכריע בנוגע לעתידו ואף עדכן את המועדון שלו לפני מספר שבועות: “עכשיו אני מחכה בדיוק כמוכם בתקשורת והאוהדים”. מאמנו מאריציו סארי אישר: “צריכים לכבד אותו. זכותו להחליט איפה הוא רוצה לשחק”

אדן הזארד, אחד ממטרות הרכש הבולטות ביותר של ריאל מדריד בקיץ הקרוב, מודה ומתוודה: “קיבלתי החלטה בנוגע לעתידי ואמרתי אותה לצ’לסי”.

“עדכנתי את צ’לסי כבר לפני מספר שבועות. אני מחכה בדיוק כמוכם (העיתונאים) והאוהדים. הייתי רוצה שזה ייגמר מוקדם יותר, אבל זה לא קרה”, הודה הבלגי, שסיים עם צ’לסי את העונה בליגה האנגלית.“ההחלטה התקבלה ועכשיו אני מחכה. יש לנו את גמר הליגה האירופית (29 במאי) ואחר כך נראה. אני כבר קיבלתי את ההחלטה, אבל זה לא תלוי רק בי”, הוא הוסיף.

מאמנו של הזארד בצ’לסי, מאוריציו סארי, אישר שהוא מעודכן בכך שיש החלטה אבל טוען שהוא עדיין לא יודע מהי: “אני חושב שאדן שיחק הציג בצ’לסי שבע עונות נהדרות ונתן את כל כל כולו בכל משחק. הוא הרוויח את הזכות לבחור איפה הוא רוצה לשחק. עכשיו זה הזמן לכבד את ההחלטה שלו, אבל אני מקווה שהוא יישאר איתנו“.

ההערכות בספרד ובאנגליה הן שעסקת העברתו של הזארד לריאל מדריד כבר סוכמה על כל פרטיה, אך לא תצא הודעה רשמית עד שצ’לסי תסיים את העונה. הדבר יקרה ב-29 במאי, כשהבלוז יפגשו את ארסנל בגמר הליגה האירופית. לאחר מכן, כך מסתמן, תגיע הבשורה בנוגע לבלגי.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון