אודגור, המבוקש באייאקס: “יש סיכוי שאשאר בהולנד”

הנורבגי בן ה-20 נבחר לשחקן העונה בויטסה ארנהיים, בסיומה של עונת השאלה מוצלחת במיוחד. בקיץ הוא אמור לשוב לשורות ריאל כדי להכריע בנוגע לעתידו, אך ברקע החלו גישושים בין מדריד לאמסטרדם: “הליגה כאן עוזרת לי להתפתח”

באמצע השבוע הקרוב יסיים מרטין אודגור את עונת ההשאלה המצוינת שלו בויטסה ארנהיים. גם אוהדי הקבוצה ההולנדית חושבים שהיא הייתה מצוינת, ולכן בחרו בו בפער גדול לשחקן העונה שלהם (42% לעומת 19% למקום השני). כעת עולה השאלה: איפה מרטין ישחק בעונה הבאה?

על פניו, הנורבגי בן ה-20 מיועד לחזור לריאל מדריד ולפתוח איתה את האימונים בחודש יולי. אלא שברקע קיימת התעניינות כמעט אובססיבית מצד אלופת הולנד הנכנסת, אייאקס.באמסטרדם סימנו את אודגור כאחד מיעדי הרכש העיקריים לקיץ הקרוב, והציעו לריאל מדריד מספר חלופות כדי להנחית אותו בקרויף ארנה. הבלאנקוס לא מעוניינים לוותר עליו, לאור היכולת המרשימה שהוא מגלה – אבל כן חושבים שבאייאקס הוא יוכל לשדרג את עצמו אפילו יותר.

“אני עדיין צריך לדבר עם ריאל מדריד”, התייחס אודגור בנוגע לעתידו. “השנים שלי כאן היו מאוד טובות, קודם בהירנביין ועכשיו בויטסה. הליגה ההולנדית עוזרת לי להתפתח והסגנון שלה מתאים לי היטב. יש סיכוי שאשאר כאן”.

ההערכה היא שריאל תגיע להבנות עם אייאקס, כששתי אפשרויות בולטות ניצבות על השולחן – הסכם השאלה, או מכירה תמורת 20 מיליון יורו עם אופציית רכישה בחזרה בעוד שנתיים. כך או כך, הבלאנקוס מתכוונים להשאיר בשליטתם את עתידו של אודגור הצעיר.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון