הצליח להרשים: ברהים עשוי להמשיך בעונה הבאה

בספרד מדווחים שזידאן מעוניין לבחון מחדש את ההחלטה העקרונית לשלוח בהשאלה את הכישרון הצעיר. יכולתו במשחקים האחרונים מוכיחה שהוא מסוגל להתמודד עם הרמה הגבוהה ויכול לשמש כשחקן רוטציה ראוי

ברהים דיאס שכנע את זינדין זידאן. היכולת שהפגין הכישרון הספרדי בהזדמנויות שקיבל לאחרונה הצליחה להרשים את המאמן, ששוקל מחדש את ההחלטה העקרונית של המועדון לשלוח את השחקן בהשאלה בעונה הבאה.

לפי הדיווחים בספרד, זידאן רואה בברהים שחקן מוכשר מאוד שיכול לשחק במספר עמדות. היכולת הגבוהה שהציג לאחרונה, ובראשה המשחק הנהדר מול חטאפה והגולאסו המדהים מול סוסיאדד, גרמה למאמן להבין שברהים הצעיר מסוגל כבר כעת לשמש כשחקן רוטציה מוצלח בסגל שנבנה לקראת העונה הבאה.ההחלטה העקרונית של ריאל מדריד הייתה לשלוח את ברהים בהשאלה בעונה הבאה, כדי שיצבור דקות משחק וימשיך בתהליך ההתפתחות שלו. זו גם התכנית כיום. עם זאת, זידאן והצוות המקצועי שלו יבחנו את הנושא פעם נוספת בקיץ הקרוב – כשלא מן הנמנע שיחול בו שינוי.

ברהים (19) הגיע לריאל מדריד בחלון ההעברות של ינואר, לאחר שהבלאנקוס רכשו אותו ממנצ’סטר סיטי תמורת סך של 17 מיליון יורו. בחודשים הראשונים להעברתו הורמו לא מעט גבות בנוגע לרכישה הזו, אך כעת גם המפקפקים הגדולים ביותר שלה מעידים שמדובר בעסקה מוצלחת עבור הבלאנקוס. השחקן עצמו, אגב, העיד לא פעם שהוא רוצה להמשיך בריאל כדי להיאבק על מקומו. אחרי ההופעות האחרונות שלו, בהחלט יכול להיות שזה יקרה.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון