קסטיליה הבטיחה מקום בפלייאוף העלייה לליגת המשנה

קבוצת המילואים של המועדון תשתתף בקרבות על הכרטיסים לליגה השנייה בספרד.

ריאל מדריד קסטיליה הבטיחה מקומה בפלייאוף העלייה לליגת המשנה בספרד. זאת לאחר ניצחון 0:3 על רפידו דה-בוסאס.

קסטיליה, שמשחקת בליגה השלישית בספרד, הייתה במאבק צמוד מאוד על הכניסה לרביעייה הראשונה שמובילה בסופו של דבר לפלייאוף העלייה לסגונדה – הליגה השניה.העונה המאבק על העלייה קשה וצמוד מתמיד, כשמהמקום הראשון עד החמישי מפרידות 6 נקודות בלבד. קסטיליה, שדורגה ערב המחזור ה-37 במקום הרביעי, התארחה אצל קבוצת התחתית של רפידו דה-בוסאס בידיעה שניצחון יעניק לה את הכרטיס המיוחל לקרבות העלייה.

הבלאנקוס הגיעו למשחק ללא שני שחקני מפתח: השוער לוקה זידאן, שזומן לסגל הקבוצה הבוגרת למשחק נגד ריאל סוסיאדד, והקפטן חאבי סאנצ’ס שנעדר בעקבות צהובים.

למרות ההיעדרויות, המדרידיסטאס לא אכזבו. צמד של כריסטו גונסאלס (20′, 43′) ואחד נוסף של אלברטו (90′) הבטיחו את הניצחון והעניקו את הכרטיס הנכסף.

הרכב ריאל מדריד קסטיליה: בלמן, דני פרננדס, פראן גרסיה, מאנו הרננדו, אלכס, מרטין (סאואנה/88′), דה פרוטוס, איוטב (ז’אומה/77′), דני גומס (אלברטו/65′), כריסטו, פידאלגו
הרכב רפידו דה-בוסאס: בראיס, קלאוסי, ארמאנדו, יאגו לופס, קוטיליה, אנטוני, חאבי סאנצ’ס (כריסטיאן/88′), דייגו גיס, מוריניו, יוסף (קרליטוס/73′), רודריגו (דוק/65′)

 

ריאל מדריד קסטיליה
3
רפידו דה-בוסאס
0
21'
דה פרוטוס שולח כדור רוחב מצד ימין שמגיע לכריסטו על קו ה-16, כריסטו מתרומם למספרת והכדור נכנס לפינה התחתונה. 0:1!
43'
דני גומס מוביל כדור ממרכז המגרש, מעביר למרטין קלדרון שמוסר לכריסטו בצד שמאל - ומשם הדרך לרשת קצרה. 0:2!
55'
דני גומס מופל ברחבה והשופט מצביע על הנקודה הלבנה. כריסטו ניגש לבעוט כשהוא יכול להבקיע את השלישי שלו, אבל השוער הודף את הבעיטה. עדיין 0:2.
90'
שוב זהו דה פרוטוס, שהפעם מוסר רוחב לאלברטו. הוא מטעה את השומר שלו פעם אחת - ובועט חזק לפינה הרחוקה... ופנימה. 0:3!
אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון