בנזמה: “יש לי קשר מיוחד עם זידאן. הוא כמו משפחה”

חלוץ ריאל מדריד התארח בתכנית טלוויזיה בצרפת ודיבר בין היתר גם על מערכת היחסים עם המאמן: “הוא כמו אחי הגדול, אבל זה לא אומר שהוא לא ‘נכנס’ בי”. על העונה: “כנראה הטובה ביותר שלי בקריירה, אבל היא הייתה קשה כי לא זכינו בתארים”

“זינדין זידאן הוא כמו אחי הגדול”. כך תיאר כרים בנזמה את הקשר שלו עם מאמנו בריאל מדריד, כשהתארח בתכנית טלוויזיה בצרפת.

“יש לנו קשר מיוחד. זה קשר מאוד חזק”, העיד בנזמה על זידאן. “אני מתרגש מהדברים שהוא אומר עליי. הקשר בינינו התחיל לפני הרבה מאוד שנים. פגשתי אותו עוד לפני שהוא הפך למאמן והוא עזר לי להתפתח. זה קשר שהוא הרבה יותר עמוק מחברות. זידאן הוא כמו משפחה בשבילי. אבל זה לא אומר שהוא לא ‘נכנס’ בי. הוא כמו אח גדול. הוא עוזר לי המון”.בנזמה התייחס גם לקריירה שלו, ולטענה שהעונה הייתה המוצלחת ביותר מבחינתו: “אני גאה מאוד בקריירה שלי. היא לא רעה. אני משחק באחת הקבוצות הטובות בעולם”, אמר כרים. “העונה הזאת בהחלט יכולה להיות הטובה ביותר שלי בקריירה. הרגשתי בה טוב, למרות שזאת הייתה עונה קשה כי לא זכינו בתארים”.

“הזיכרון הכי טוב שלי הוא מהזכייה הראשונה בליגת האלופות… אחריה הגיעו עוד שלוש זכיות ברציפות. זה היה הישג בלתי נשכח. יהיה קשה מאוד לשחזר אותו“, הוסיף בנזמה.

כרים נשאל גם על חסרונו של כריסטיאנו רונאלדו בקבוצה העונה: “הוא שחקן נהדר שעזב. האם אני זה שמוביל עכשיו? אפשר אולי לומר את זה, אבל מה שבאמת חשוב זה העבודה הקבוצתית”.

לבסוף נשאל בנזמה על היותו אבא, וענה בהתרגשות: “זה משהו מאוד חזק. זה נכנס ללב. אני מאושר בתור אבא. אני מנסה לא להכניס אותם למצבים לא נוחים ומאפשר להם להיות הם. הם עדיין צעירים מאוד, אבל אני מחנך אותם לכבד בני אדם”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x