יורנטה עשוי להימכר בקיץ, אתלטיקו בוחנת את החתמתו

הקשר הספרדי יודע שאין לו מקום בסגל של זינדין זידאן בעונה הבאה, אבל מסרב לצאת לעוד עונת השאלה. בריאל מסרבים לאפשר לו לעזוב ליריבה העירונית, שמצדה שוקלת ברצינות את רכישתו. הדרבי מדרילניו מגיע לשוק ההעברות

מרקוס יורנטה לא ימשיך בריאל בעונה הבאה, אך בכלל לא בטוח שיעזוב את מדריד. בזמן שזינדין זידאן לא רואה אותו כחלק מהתכניות, הקשר הספרדי הפך למטרת רכש של לא אחרת מאשר היריבה העירונית אתלטיקו.

זידאן לא רואה ביורנטה כשחקן שיכול להיאבק על מקום בהרכב מול קאסמירו, ומצד שני מאמין שהישיבה על הספסל רק תזיק לו. “מרקוס הוא שחקן שתמיד אהבתי. אחרי שנתיים כאן, מגיע לו לשחק יותר. הוא ראוי לזה”, הסביר לאחרונה המאמן את החלטתו. “אין לו כאן המשכיות והמצב הזה לא ישתנה”.במועדון התכוונו להוציא את יורנטה לעונת השאלה, כפי שקרה איתו לפני שנתיים באלאבס – אז רשם עונת שיא מופלאה, שאף זיכתה אותו בזימון לסגל נבחרת ספרד ביורו הצעירות 2017. אלא שמרקוס עצמו לא מוכן לעוד הרפתקאה של השאלה חד-פעמית ורוצה להבטיח לעצמו עתיד יציב – אם לא בריאל, אז במקום אחר.

הקשר הספרדי בן ה-24 מעורר הרבה עניין ובריאל בהחלט שוקלים את האפשרות למכור אותו בתוספת סעיף רכישה בחזרה, כפי שקרה במקרים דומים בעבר. קבוצות רבות באנגליה מגששות בעניינו, דבר שיורנטה מתעניין בו בעצמו – אך לצד זה יש גם התעניינות ממקור לא רחוק מהסנטיאגו ברנבאו… היריבה העירונית אתלטיקו.

הקולצ’ונרוס, שיאבדו בקיץ הקרוב רבים משחקניהם, ייצאו בעצמם לפרויקט של בנייה מחדש – ולאור מעמדו הלא ברור, יורנטה הפך לאחת מאופציות החיזוק העיקריות מבחינתם. בריאל לא מוכנים לשמוע על האפשרות הזו, אבל מרקוס עצמו לא פוסל אותה על הסף.

בספרד מדווחים שמגעים ראשוניים כבר החלו בין אתלטיקו לבין יורנטה. במידה והם יבשילו לכדי עניין ממשי, מרקוס עשוי לפנות לראשי ריאל בבקשה שיקשיבו להצעה מהצד השני של העיר. במקרה כזה, הבלאנקוס לא יאבקו בו – אבל יציבו תו מחיר גבוה יותר מלקבוצות אחרות, כדי לנסות ולסכל את המעבר ליריבה.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון