זידאן: “הייתה עונה מתישה. אנחנו חייבים לאוהדים”

מאמן ריאל מדריד מביט קדימה: “הפרויקט שניצב לפניי הוא הדבר היחיד שמעניין אותי. נעשה שינויים בחוכמה”. על הקהל: “אין לנו תירוצים. נעבוד קשה כדי להחזיר להם”. על המהפכה בסגל: “נראה מה יקרה”

לאחר ההפסד הביתי 2:0 לבטיס, זינדין זידאן התייצב מול התקשורת וסיכם את עונת 2018/19 – יחד עם מבט לקראת העונה הבאה.

תחושות מהמשחק
“רצינו להשיג ניצחון אבל לא הצלחנו. יכולתם את זה בעצמכם. עבדנו קשה לאורך השבוע אבל היה לנו קשה מנטלית במשחק עצמו. כדורגל הוא משחק של מוטיבציה, וקשה לנו לשאוב מוטיבציה כשאין על מה לשחק”.עונה קשה
“הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות לנו כרגע זה שהעונה הסתיימה. היא מאחורינו, ועכשיו זה הזמן להתרכז בעונה הבאה. אנחנו צריכים לשנות דברים וגם נשנה. אחרי כל תקופה רעה מגיעה גם תקופה טובה, בדיוק כמו שאחרי כל הטוב שהיה לנו – עכשיו הייתה עונה רעה. אין תירוצים. אנשים הגיעו לאיצטדיון (וראו הפסד) ואנחנו צריכים להתנצל בפניהם. אנחנו חייבים לאוהדים שלנו. זאת הייתה עונה מתישה מתחילתה ועד סופה”.

“אנחנו צריכים לקבל את מה שקרה לנו העונה. אני האיש שצריך להאשים. היו לנו 11 משחקים (מאז שהגעתי) וניצחנו רק בחמישה. זה מה יש. כשפותחים עונה בצורה רעה ואחר כך אתה לא משחק על אף תואר, אני חושב שקשה להמשיך ולשחק בצורה טובה. זה חלק מהמציאות שלנו”.

מבט קדימה
“זאת לא הפעם הראשונה שריאל מדריד עוברת עונה רעה. אנחנו לא נשכח את העונה הזאת, אלא נשאיר אותה בזיכרון כדי שנוודא שזה לא יקרה לנו שוב. נאסוף את עצמנו כדי להעניק לאוהדים שלנו רגעי אושר מספקים. נשנה דברים בסגל”.

העונה הבאה
“הפוקוס שלנו עובר כעת לעונה הבאה, כי אנחנו רוצים לרצות את האוהדים שלנו ואני יכול לומר להם כבר עכשיו שאנחנו מתכוונים לעבוד קשה במהלך טרום העונה. יש לנו המון זמן לעבוד ולהתכונן כדי שתהיה לנו עונה מצוינת. אנחנו ניאבק מהרגע הראשון”.

בייל לא שותף במשחק
“אני לא יודע מה יקרה בעתיד. כשאני מקבל החלטות במשחק אני חושב על אותו הרגע. הוא לא שיחק כי אחרים עלו. אני מצטער על כך שלא היו לו דקות, אבל מי יודע מה יקרה בעונה הבאה”.

קיילור נאבאס
“לא יודע מה יהיה. הוא שיחק טוב מאוד והאוהדים היו מרוצים ממנו. נראה מה יקרה בעונה הבאה”.

חרטות על הכניסה לתפקיד באמצע העונה?
“הייתי צריך לחוות גם את זה. אם היינו מחכים עד יוני-יולי כדי להתחיל ולהתכונן לעונה הבאה, זה היה מסבך לנו את הדברים. הפרויקט שניצב בפניי הוא הדבר היחיד שמעניין אותי כרגע. דברים הולכים להשתנות ואנחנו נעבוד קשה. לא נשנה הכל, נעשה שינויים בצורה חכמה. אנחנו חייבים לנוח, ונחזור מלאים ברצון”.

פגרת הקיץ החלה
“יש לנו משהו כמו חודש כדי למצוא אנרגיה חדשה ולחזור למחנה האימונים של טרום העונה, שיהיה מאוד חשוב. יש כמה שחקנים שלא נחו כמו שצריך בקיץ שעבר. עכשיו אנחנו מתכוונים להתכונן בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים, בדיוק כפי שעשינו לפני שנתיים”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x