מבאפה: “אני בנקודת מפנה. אולי זה הזמן לפרויקט חדש”

הכוכב הצעיר נבחר לשחקן העונה בצרפת ושלח קריצה בנוגע לעתידו: “הגיע הרגע לקחת יותר אחריות. אשמח שזה יקרה בפסז’, אבל זה יכול להיות גם במקום אחר”. למרות זאת, בריאל מעריכים שיהיה קשה להנחיתו במדריד בקיץ הקרוב

קיליאן מבאפה שולח קריצה לריאל מדריד. הכוכב הצעיר, שנבחר לשחקן העונה בצרפת, הודה שייתכן והגיע הרגע להמשיך הלאה לפרק חדש בקריירה.

“זאת הייתה העונה הרביעית שלי בליגה הצרפתית וחוויתי כאן המון רגעים מרגשים”, פתח מבאפה את דבריו. “אני בנקודת מפנה בקריירה. אולי זה הזמן לקחת על עצמי יותר אחריות. אני אשמח שזה יקרה בפסז’, אבל זה גם יכול להיות במקום אחר עם פרויקט חדש”.האמירה הזו נפלה על אוזניים קשובות במדריד, שם רואים בכך פתיחת דלת לאפשרות העברתו לריאל. עם זאת, ההערכה היא שיהיה קשה להנחיתו בספרד בקיץ הקרוב. רק לאחרונה פורסם על רצונו של זינדין זידאן לצרף את מבאפה בכל מחיר, גם אם זה ידחה תכניות לקיץ הבא.

זה לא סוד שבמדריד נערכים לקראת מהפכה רחבה בקיץ, שכוללת גם בנייה מחדש של הסגל עם היררכיה שונה. מעבר לרכישת חיזוקים לעמדות השונות, הבלאנקוס מעוניינים גם ברכישת כוכב-על שיסמל את העידן החדש. לדעת רבים – ובראשם זידאן – קיליאן מבאפה הוא האיש המתאים. אולי כעת, על רקע האמירה הזו, הוא יקל על ריאל בניסיון לחלץ אותו מכלוב הזהב של פריס סן ז’רמן.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x