קרוס האריך חוזה: “יש מוטיבציה להוכיח את עצמי”

הקשר הגרמני הבטיח את עתידו במועדון עד 2023: “מעולם לא חשבתי לעזוב. דווקא אחרי עונה כזאת, מדורבן יותר לשנות את המצב”. מתכנן לפרוש במדי ריאל מדריד: “זאת תמיד הייתה המטרה. מאוד יכול להיות שזה החוזה הארוך האחרון שלי בקריירה”

טוני קרוס חתם על הארכת חוזה עד 2023. בכך הוסיף לעצמו הקשר הגרמני עונה נוספת לחוזה הקיים, במה שמסמל בעיקר את האמון הרב שריאל מדריד מפגינה כלפיו. אחרי החתימה הרשמית, התייצב קרוס בפני העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

הארכת החוזה
“זה יום מאוד משמח עבורי ומאוד מיוחד. היו לי המון הצלחות בריאל מדריד ואני בטוח שכך ימשיך להיות בשנים הבאות. חידוש החוזה הוא אירוע מיוחד בשבילי. לריאל מדריד ולי יש קשר מאוד מאוד מיוחד מהרגע הראשון. המועדון האמין בי לאורך כל הדרך ויחד אנחנו ממשיכים לעבר יותר הצלחות”.



זידאן
“אני לא אגיד מה היה בשיחה בינינו, אבל אומר שאם היו לו ספקות לגביי – כנראה שלא היינו יושבים כאן עכשיו”.

עונה רעה
“אף שחקן לא הגיע לרמה הגבוהה שלו, כפי שקרה בשנים קודמות. קשה לנצח כשזה קורה לכל כך הרבה שחקנים במקביל. העונה הייתה קשה, במיוחד כשאנחנו כל כך רגילים להצליח. התרגלנו לזכות בתארים, ועונה כמו שהייתה לנו עכשיו מאכזבת בדיוק בגלל זה. צריכים לזכור שדברים כאלה קורים וזה נורמלי. אנחנו בני אדם. זה טבעי. יש עונות כאלה. מה שהיה לא נורמלי זה לזכות בכל כך הרבה תארים כמו שזכינו בהם. לזכות בליגת האלופות שלוש פעמים ברציפות זה מה שלא נורמלי. אז אוקיי, אני לא אוהב את זה שהייתה עונה אחת לא טובה – אבל זה קורה. אנחנו כבר מביטים קדימה ומתכוננים לקראת העונה הבאה”.

מסר לאוהדים
“ננסה לחזור לרמה הגבוהה שלנו. אני לא יכול להגיד שנזכה בכל תואר אפשרי, כי אני לא יודע מה יקרה – אבל אנחנו בהחלט ננסה לעשות את זה. לשם כך אנחנו זקוקים לאוהדים שלנו. חגגנו יחד הרבה הצלחות וכדי לשחזר אותן אנחנו נצטרך את הברנבאו איתנו”.

 

 

עמדה מועדפת
“זידאן מכיר אותי היטב ויודע איפה אני יכול לשחק. אני חושב שבעמדה השמאלית של הקישור זה המקום המושלם עבורי”.

ביקורת עצמית
“אין לי שום בעיה להודות בזה שלא שיחקתי טוב העונה. כשאני אומר שהייתה לקבוצה עונה רעה – אני מכניס גם את עצמי בתוך זה. הדבר הכי חשוב הוא הקבוצה ואני משחק למענה. אני לא משחק בשביל עצמי, אלא מנסה לעזור לשחקנים שלצדי להיות טובים יותר. אני לא שחקן שמבקיע 50 שערים או חוטף 30 כדורים. התפקיד שלי הוא לעזור לקבוצה לשלוט במשחקים, שזה אחד הדברים החשובים ביותר כדי להשיג ניצחון”.

המעמד בקבוצה ישתנה?
“דיברתי עם זידאן ואני יודע מה הכוונות שלו לגביי. אני אהיה שחקן חשוב, אבל לא יכול לומר יותר מזה”.

היו מחשבות לעזוב?
“מעולם לא. בדיוק להיפך, ברגעים הקשים רק חשבתי כמה אני רוצה לשנות את המצב. אני לא אעזוב כשרע. אני מאושר כאן, גם בעונה בה לא זכינו בתארים. למעשה, זה רק מדרבן אותי יותר להוכיח את עצמי בקבוצה”.

פרישה במדי ריאל?
“הרעיון שלי תמיד היה לפרוש במדריד. מאוד יכול להיות שזה החוזה הארוך האחרון שלי בקריירה”.

היית מצרף את מבאפה?
“אני אוהב אותו בתור שחקן, אבל אני לא האיש לשאול אותו את זה. אמנם חתמתי על חוזה חדש, אבל אין לי מספיק כסף כדי לקנות אותו (צוחק)”.

חידוש החוזה הוא ההחתמה הראשונה במהפכה?
“אין לי מושג כמה שינויים עוד יהיו בסגל, אז זאת לא השאלה בשבילי. אני יכול לומר מבחינתי שמעולם לא היו לי מחשבות בנוגע לעתידי. תמיד רציתי להמשיך להיות שחקן ריאל מדריד”.





אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x