לברקוזן התעניינה בהשאלת אודגור. ריאל שוקלת בחיוב

הנורבגי המוכשר, שמסיים בימים אלה עונת פריצה מדהימה במדי ויטסה ארנהיים, עשוי לעשות את דרכו בעונה הבאה לבונדסליגה. במדריד מעריכים שלא יימצא עבורו מקום בסגל של זידאן, ומעבר לגרמניה יאפשר לו להמשיך ולהתפתח

מרטין אודגור עשוי לעבור בעונה הבאה לבאייר לברקוזן. הקבוצה הגרמנית התעניינה לאחרונה באפשרות לקבל אותו בהשאלה וזכתה לרושם חיובי מצד ריאל מדריד.

לפי דיווח ב’מארקה’, ההערכות במדריד הן שלא יימצא מקום עבור אודגור הצעיר בסגל של זינדין זידאן – והדבר הנכון בשבילו יהיה לשלוח אותו להשאלה נוספת, כזו שגם תבטיח את המשך התפתחותו.הנורבגי מסיים בימים אלה עונת השאלה מדהימה בויטסה ארנהיים ההולנדית ומעורר עניין רב לקראת העונה הבאה. מלבד אייאקס, שמחזרת אחריו כבר תקופה, אודגור מסומן גם על ידי מספר קבוצות מהליגה הספרדית. עם זאת, בריאל שוקלים בחיוב את שליחתו לבונדסליגה מתוך אמונה שהליגה הזו תאפשר לו להשתפר עוד יותר – הן מבחינה טכנית והן מבחינה פיזית.

אם אכן יעבור ללברקוזן, אודגור יוכל לטעום לראשונה את טעמה של ליגת האלופות – זאת לאחר שהקבוצה הגרמנית סיימה במקום הרביעי בבונדסליגה, ובכך הבטיחה לעצמה את המקום בשלב הבתים בעונה הבאה.

לברקוזן כבר שירתה נאמנה בעבר את ריאל מדריד, כשהבלאנקוס מכרו לה את דני קרבחאל הצעיר עם אופציית רכישה בחזרה – שגם הופעלה בתום עונה אחת בלבד. המגן הספרדי עשה קפיצת מדרגה גדולה מאוד בבונדסליגה, בדיוק כפי שקרה למושאל נוסף של ריאל – אשרף חכימי – שנהנה מעונה פנטסטית במדי דורטמונד. אם אכן יוסכם העניין מול לברקוזן, במדריד ישמחו מאוד לגורל דומה גם לאודגור בעונה הבאה.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון