באיירן מאשרת רשמית: חאמס רודריגס חוזר לריאל

קרל היינץ רומניגה, מנכ”ל המועדון הגרמני, מאמת את הדיווחים לפיהם לא תופעל אופציית הרכישה על השחקן: “הוא ביקש ממני אישית שלא נעשה את זה”. ההערכות הן שיימכר לקבוצה אחרת, כשנאפולי מועמדת מובילה

עכשיו זה רשמי: באיירן מינכן לא תפעיל את אופציית הרכישה שיש לה על חאמס רודריגס והשחקן יחזור לשורותיה של ריאל מדריד. כך מאשר מנכ”ל המועדון הגרמני, קרל היינץ רומניגה.

“ההחלטה שלנו כבר התקבלה, כי חאמס בעצמו ביקש ממני אישית שלא נפעיל את האופציה שיש לנו עליו”, סיפר רומניגה בריאיון בגרמניה. “במצב שנוצר, זה היה לא הגיוני להפעיל את האופציה. הוא רוצה לשחק, להיות שחקן הרכב. זה דבר שאי אפשר להבטיח לו כאן, ואישית אני מצטער על זה”.כזכור, במסגרת הסכם ההשאלה של חאמס מריאל לבאיירן עמדה לזכותם של הגרמנים הזכות להפעיל אופציית רכישה על השחקן בסך 42 מיליון יורו. האופציה נשמרה להם עד ה-15 ביוני הנוכחי, אלא שכעת כאמור מגיעה הבשורה שהוחלט לוותר על כך.

בהמשך להחלטה, חאמס יחזור כעת אוטומטית לשורותיה של ריאל מדריד ועתידו יוכרע על ידי זינדין זידאן – אותו מאמן שבגללו חאמס עזב מלכתחילה את ריאל, לאחר שלא זכה לדקות משחק מספקות. ההערכה היא שחאמס יימכר בקיץ, כשנאפולי של קרלו אנצ’לוטי נחשבת למועמדת מובילה לרכוש אותו.

אולי יעניין אותך גם...

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
אבי רז Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
אבי רז
אורח
אבי רז

חאמס חייב להיות שחקן הרכב קבוע בריאל מדריד הוא מאוד דומיננטי במשחקים