ראשי אינטר נמצאים במדריד למו”מ על ואסקס וקובאצ’יץ’

באיטליה מדווחים על משלחת רשמית של הנראזורי שהגיעה לבירת ספרד כדי לקדם את המגעים על צמד שחקני ריאל. הבלאנקוס יקוו להכניס מהעסקאות סך של 80-90 מיליון יורו. לוקאס מעורר עניין גם אצל רומא ואברטון

לוקאס ואסקס ומתיאו קובאצ’יץ’ עשויים להיות הראשונים שיעזבו את ריאל מדריד במסגרת הבנייה מחדש בסגל. לפי דיווחים באיטליה, המנהלים הספורטיביים של אינטר מילאנו – בפה מארוטה ופיירו אוסילו – כבר נמצאים במדריד כדי לקדם את המו”מ על השניים.

על פי הדיווחים, בשלב זה מונחות על השולחן צמד הצעות במחיר כולל של כ-80 מיליון יורו. זה גם הסכום שריאל תקווה להוציא מהעסקאות האלה, בשאיפה להגדיל אותו במהלך המו”מ לאיזור ה-90 מיליון.קובאצ’יץ’, שחוזר אחרי עונת השאלה בצ’לסי, היה רוצה להמשיך בלונדון – אבל ההתמהמהות של הבלוז ועונש איסור ההעברות שיוטל עליהם בסוף החודש גרמו לריאל לחפש אלטרנטיבות. זאת בשל אי-רצונו של הקרואטי לשחק במדריד. אינטר, קבוצתו הקודמת של קובא, היא בין אלה שמנסות לקפוץ על המציאה.

במקביל, לוקאס ואסקס מעורר עניין גם אצל רומא ואברטון. בריאל הציבו עליו תו מחיר של 40 מיליון יורו, כשלפי הדיווחים אינטר מוכנה לשלם 30 מיליון. אם שני המועדונים יגיעו להבנות בנוגע לעסקה משולבת של ואסקס וקובאצ’יץ’, הבלאנקוס עשויים להתפשר על המחיר.

על רקע מסע הרכש שיצא לדרך עם אדר מיליטאו, לוקה יוביץ’ ואדן הזאר, וכשלפי התכניות השופינג עוד צפוי להמשיך עם רכישות לא זולות (בלשון המעטה) – ריאל מדריד מחויבת להתחיל ולמכור שחקנים, כדי לשמור על איזון מבחינת הפייר-פליי הפיננסי. בזמן שרבים משחקני הסגל לא מוכנים לעזוב, מכירת ואסקס וקובאצ’יץ’ בהחלט תעניק אוויר לנשימה.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון