מודריץ’: “מרגיש שעוד יש לי את היכולת להמשיך בריאל”

הקשר התראיין ונשאל על המשך הקריירה שלו: “לא מתכוון להציב לעצמי גבולות. מבחינה גופנית יש לי את הכוח לשחק ברמה הדרושה עבור מדריד”. על המהפכה בקבוצה: “נהיה טובים יותר. אני מצפה שניאבק על כל התארים”

לוקה מודריץ’ התראיין לתכניתו של המדרידיסטה חורחה ולדאנו בטלוויזיה הספרדית והתייחס למספר נושאים, כולל עתידו שלו ועתיד הקבוצה כולה.

“אני לא מתכוון להציב לעצמי גבולות. מתקדם לאט לאט”, השיב מודריץ’ לשאלה אם הוא חושב על פרישה. “אני מרגיש טוב, למרות שהעונה לא הייתה טובה. צריכים להודות בזה. מבחינה גופנית אני מרגיש שעוד יש לי את הכוח להמשיך ולשחק ברמה הדרושה עבור ריאל מדריד”.“בעונה הבאה תהיה ריאל מדריד טובה יותר”, העריך לוקה. “אני מצפה שנהיה קבוצה תחרותית בכל אספקט וניאבק על כל התארים, דבר שלא עשינו העונה”.

 

 

“אני בין השחקנים הותיקים בסגל, ככה שיש לי סוג של אחריות. אני אוהב את זה”, הודה מודריץ’, שיחגוג בספטמבר יום הולדת 34. “אני בטוח שתהיה לריאל עונה טובה יותר. האוהדים ראויים לזה שנזכה בתארים חשובים”.

לוקה התייחס גם למהפכה שעובר הסגל: “למרות שלא הייתה לנו עונה טובה, אני בטוח שיגיעו אלינו שחקנים משמעותיים וחשובים. זה משהו שאנחנו צריכים. אני כבר מצפה לעונה הנהדרת שתהיה לי ולריאל מדריד. כבר מחכה שהיא תתחיל”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון