פרס: “לא הייתה לנו העונה שציפינו ולכן נגיב בכל הכוח”

נשיא ריאל מדריד הציג את שחקן הרכש הראשון, לוקה יוביץ’: “פותחים היום את הפרויקט החדש במועדון. יודעים שאנחנו חייבים לעבוד קשה כדי להגשים את חלומות האוהדים”. בירך את הסרבי: “תודה שבחרת בסמל הזה כדי להמשיך בדרך להיות אחד החלוצים הטובים בעולם”

לוקה יוביץ’ הוצג רשמית כשחקן ריאל מדריד וזכה לברכה מנשיא המועדון, פלורנטינו פרס.

“אנחנו מציגים היום את פתיחתו של פרויקט חדש בריאל מדריד. אנחנו יודעים שאנחנו חייבים לעבוד קשה מאוד כדי להגשים את החלומות של כל המדרידיסטאס. זאת לא הייתה העונה שציפינו לה ובדיוק בגלל זה אנחנו נגיב בכל הכוח”, פתח פלורנטינו את דבריו.“לוקה, הייתה לך עונה נהדרת בה הבקעת 27 שערים והפכת לאחד מטובי המבקיעים באירופה – אבל האוהדים שלנו ידרשו ממך הרבה יותר, כי הם יודעים שתוכל לתת הרבה יותר עם האיכויות המדהימות שלך. מצפה לך האתגר הגדול ביותר בקריירה שלך”.

“אנחנו יודעים היטב שמועדונים גדולים אחרים רצו אותך בגלל הכישרון שלך והיכולת שלך לעבוד, אבל אתה רצית להיות חלק מהמיתולוגיה של ריאל מדריד – ונאבקת כדי להשיג את זה. להגיע לסנטיאגו ברנבאו היה אחד החלומות הגדולים שלך, ונאמר לנו שבילדותך גם היית הולך לישון עם חולצת ריאל מדריד. תודה לך על שבחרת בסמל הזה ובחולצה הזאת, כדי להמשיך ולהתפתח בדרך להיות אחד החלוצים הטובים בעולם”.

“הגעת למועדון הנערץ ביותר בעולם כשאתה רק בן 21, אבל מחזיק בקריירה עם הרבה ניסיון בינלאומי וזכייה בתארים בשלוש מדינות. אתה תהיה מוקף בשחקנים הטובים בעולם ומאמן נהדר, ומעל הכל – תקבל את התמיכה והאהבה של האוהדים. מעכשיו והלאה אתה תגן על הסמל הזה עם הערכים שהפכו את ריאל מדריד למועדון היוקרתי בעולם”, סיכם פרס.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון