יוביץ’: “אני המאושר באדם. מקווה לעמוד בציפיות”

חלוץ הרכש של ריאל מדריד הוצג רשמית בסנטיאגו ברנבאו: “זאת תחושה מדהימה לעלות לכר הדשא הזה”. מוכן לאתגר: “אני כאן כדי לשחק ולהילחם”. על הבחירה בבלאנקוס: “ברגע שידעתי על ההצעה – הסכמתי לה באופן מיידי. זה המועדון הגדול בעולם”

לוקה יוביץ’ הוא רשמית שחקן ריאל מדריד. אחרי שהוצג בפני האוהדים, החלוץ הסרבי בן ה-21 התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי ההצגה
“אני המאושר באדם. אני מאוד שמח להיות חלק מהמועדון הגדול בעולם ואני מקווה לעמוד בכל הציפיות. זאת תחושה מדהימה לעלות לכר הדשא של הברנבאו ולשחק במדי הקבוצה הזאת. זה דבר מיוחד להיות כאן היום”.ביטחון ביכולת
“אני אתן את המיטב שלי, אשחק ככל שאוכל ואציג את מה שאני יודע לעשות הכי טוב. אני כאן כדי לשחק, להילחם ומקווה שיהיה לי את הזמן להראות את זה. אני מנסה להתמקד בדברים שקורים על הדשא ולעמוד בציפיות. סיפור המעבר שלי קצת התארך והתקשורת כתבה על זה המון. אני מאושר להיות פה ואני מקווה שהעונה הבאה תהיה טובה יותר לריאל מדריד, כי אני יודע שהעונה הקודמת לא הייתה כל כך טובה”.

מסר לאוהדים
“זה המועדון הגדול בעולם וזה עונג גדול לשחק כאן. אני אתן את מאת האחוזים שלי ואנסה לעזור לקבוצה להשיג את כל מה שנוכל”.

היית ישן עם חולצה של ריאל?
“כן, זה נכון. כשהייתי קטן, חבר של אבא שלי קונה לי חולצה – ומאז אני אוהד ריאל מדריד. ברגע שידעתי על ההצעה – הסכמתי באופן מיידי. לא יודע לגבי הצעות מקבוצות אחרות. זה משהו שהסוכן שלי מנהל”.

התחרות בסגל
“זה סגל מאוד גדול, אבל עם מאמץ – אני יכול לקבל את ההזדמנות. אם אצליח לנצל אותה, יהיה לי מקום – ואם לא, אז זה יהיה באשמתי. יש לי עוד הרבה מה ללמוד. במועדון הזה יש שחקנים מצוינים ואני מוכרח ללמוד מהם כדי להשתפר”.

דאגות לקראת האתגר
“הדבר היחיד שהדאיג אותי היה לעלות היום על כר הדשא בפעם הראשונה. אבל עם העידוד של האוהדים, זה היה קל יותר”.

 

 

ישתף פעולה עם אדן הזאר
“הוא שחקן פנטסטי ואחד הטובים בעולם. יהיה לי העונג לחלוק איתו את אותו חדר ההלבשה”.

כרים בנזמה
“הוא אחד החלוצים הטובים ביותר. כשהוא הגיע לריאל הייתי רק בן 11. אני מקווה ללמוד ממנו המון. אני יכול לשחק יחד איתו בהרכב, אבל המאמן יהיה זה שיחליט מה טוב בשביל הקבוצה”.

העמדה המועדפת והמודל לחיקוי
“לא דיברתי עדיין עם המאמן. שיחקתי בעיקר כחלוץ שני (יחד עם עוד חלוץ). המודל שלי בריאל מדריד היה רונאלדו”.

מספר השערים שהוא מציב לעצמו
“זה יהיה נחמד לשחזר את המספרים של העונה החולפת (27 שערים, 7 בישולים). אני אתן כל מה שיש לי באימונים כדי לקבל דקות במשחקים”.

מספר חולצה מועדף?
“מספר החולצה לא משחק כדורגל. זה לא חשוב לי”.

באיזה תואר הכי היית רוצה לזכות עם ריאל?
“בליגת האלופות”.

האופי שלך?
“אני אדם ביישן, אבל אני לא רוצה לדבר על עצמי”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון