עוצמה, מהירות ואיום התקפי: הכירו את מנדי

מהפתיחה המבטיחה באקדמיה של לה האבר, ההצלחה בליגת המשנה – והפריצה בליון שהפכה אותו לאחד הצעירים המבוקשים בעולם, בדרך להופעת הבכורה בנבחרת צרפת. זהו שחקן הרכש החדש של ריאל מדריד

ריאל מדריד הניחה את ידה על אחד המגנים השמאליים המבוקשים בעולם: פרלאן מנדי חתם רשמית במדי הבלאנקוס ויצטרף לקבוצה עד קיץ 2025.

מגנה השמאלי של נבחרת צרפת בן ה-24 מגיע מאולימפיק ליון, כשיכולתו המרשימה במדיה הובילו אותו לנבחרת העונה של הליגה הצרפתית זו העונה השנייה ברציפות.חריכת האגף, עוצמות אדירות, מהירות וקריאת משחק משובחת הן רק חלק מתכונות המפתח שלו, כשכל עלייה שלו להתקפה מהווה איום חמור על הגנת היריבה.

 

 

העונה רשם מנדי 44 הופעות במדי ליון, 8 מהן בליגת האלופות. הבקיע שלושה שערים ובישל שלושה נוספים. בחודש נובמבר האחרון הוא גם ערך את הופעת הבכורה במדי נבחרת צרפת, במשחק ידידות מול אורוגוואי.

מנדי הוא תוצר האקדמיה של לה האבר הצרפתית. הוא ערך את הופעת הבכורה בקבוצה הבוגרת בשנת 2015, כשבעונת 2016/17 נבחר למגן השמאלי הטוב ביותר בליגת המשנה בצרפת. בסיום אותה העונה עבר לליון, בה פרץ כאחד מכוכבי העתיד של הכדורגל הצרפתי.

“לפני שנתיים הוא שיחק בליגה השנייה בצרפת, עכשיו הוא עובר לריאל מדריד”, אמר השבוע מאמן נבחרת צרפת, דידייה דשאן. “הוא יכול לשחק בשני צדי ההגנה, יש לו הרבה יכולות התקפיות ובאופן כללי ההתפתחות שהוא עובר מדהימה”.

כעת, מנדי הוא שחקן ריאל מדריד. שיהיה בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון