הזאר: “חלמתי על היום הזה. זה הזמן הנכון להצטרף”

כוכבה החדש של ריאל מדריד התייצב מול התקשורת והתייחס לתחושותיו ביום חגו: “זה רגע מדהים בשבילי. כבר לא יכול לחכות שהעונה תתחיל”. על המטרות: “ליהנות, לנצח ולזכות בתארים”. על זידאן: “היה לי חשוב שהוא יהיה כאן”

לאחר שהוצג לעיני למעלה מ-50 אלף צופים בסנטיאגו ברנבאו, אדן הזאר התייצב מול העיתונאים בחדר התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות
“חלמתי על היום הזה הרבה מאוד זמן, כבר מהרגעים הראשונים שהתחלתי לשחק כדורגל עם אחים שלי. אני כבר לא יכול לחכות לעונה החדשה. זה רגע מדהים בשבילי וכמובן שגם בשביל המשפחה שלי. אלה תחושות מדהימות. אמרתי את זה כמה פעמים ואומר את זה גם עכשיו: אני באמת כבר לא יכול לחכות שתתחיל העונה החדשה”.הנוכחות של זידאן הכריעה?
“זידאן היה האליל שלי. הוא מאמן ריאל מדריד וזה היה חשוב לי שהוא יהיה כאן – אבל זה לא היה גורם מכריע, כי תמיד רציתי לשחק כאן”.

מה המטרות שלך?
“המטרה שלי היא ליהנות מהתקופה שלי כאן, וכמובן לנצח משחקים ולזכות בתארים – כי זה מה שצריך לעשות בריאל מדריד”.

אתה הכוכב של הקבוצה
“אני לא חושב שאני הכוכב. בריאל מדריד אין כוכב אחד. זאת קבוצה. אני השחקן החדש ואני אנסה לעזור לקבוצה. פנדלים? הקפטן (ראמוס) בועט פנדלים מצוין ואני חושב שהוא ימשיך לבעוט אותם”.

ריאל גיששה אצלך בעבר?
“אחרי המונדיאל ריאל מדריד יצרה קשר, אבל נשארתי בצ’לסי. אני חושב שזאת הייתה החלטה נכונה, כי זכינו בליגה האירופית ואישית הייתה לי עונה טובה. אני חושב שעכשיו זה הזמן הנכון להצטרף לריאל ולתת כאן את מאת האחוזים שלי”.

מספר החולצה הרצוי
“דיברתי עם מודריץ’ וביקשתי ממנו שייתן לי את המספר 10. הוא סירב. צחקנו בינינו”.

הקשר עם קורטואה
“יצא לי לדבר איתו כמה פעמים. הוא חבר קרוב שלי, זה לא סוד. הוא אמר לי שאם נפתחת ההזדמנות לעבור לריאל – אני צריך לנצל אותה מיד, כי זה המועדון הטוב בעולם. תמיד רציתי לשחק בריאל וידעתי שזה גם יקרה. שיחקתי בצרפת, שיחקתי באנגליה – וחשבתי שעכשיו זה הרגע הנכון לעבור לריאל מדריד. זאת לא הייתה החלטה קשה, אבל הייתי צריך להוכיח את עצמי על המגרש”.

אתה גלאקטיקו?
“לא, אני לא. אולי אהיה כזה יום אחד. עכשיו אני צריך לפתוח פרק חדש. אני חשוב שאני שחקן טוב, והזמן יוכיח אם אני גלאקטיקו או לא”.

ריאל צריכה להחתים את פוגבה ואמבפה?
“אני לא כאן כדי לדבר על העברות. אני כאן כדי לשחק עם הטובים ביותר. במהלך הקיץ מצטרפים למועדון כמה שחקנים חדשים, אבל אני לא זה שמחתים אותם. זה לא באחריותי”.

אתה ב’פיק’ בקריירה?
“שחקן תמיד יכול להשתפר. אין דבר כזה ‘פיק’. תמיד יש משהו שאתה יכול לעשות, דברים שאתה יכול לשפר אצלך. אני חושב שבעזרת אימונים ומשחקים טובים אני אוכל להיות שחקן טוב יותר. אני יכול לעלות כאן רמה כשחקן”.
 
כרים בנזמה
“אני חושב שבנזמה הוא כיום החלוץ הטוב בעולם. אני בטוח שתהיה בינינו הבנה על המגרש עם חילופי מסירות וששנינו נבקיע שערים. הוא כאן כבר עשר שנים”.
 
מנהיג חדש בקבוצה?
“הגעתי למועדון שמלא במנהיגים. אני מקווה שאוכל להביא מהניסיון שלי, להבקיע, לבשל ולעזור על הדשא. הייתי שחקן מוביל בנבחרת בלגיה, הייתי כזה בצ’לסי ואני מקווה שיום יבוא ואהיה מוביל גם כאן”.
אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון