פלורנטינו לא עוצר: “מסי היפני” יצטרף לקסטיליה

ריאל מדריד הודיעה רשמית על החתמתו של הקשר ההתקפי טאקפוסה קובו בן ה-18. הכישרון הצעיר הוא בוגר האקדמיה של ברצלונה והיה בדרך הבטוחה לחתום בשורותיה, אך התערבות של הבלאנקוס תוביל אותו לבירת ספרד בחינם

ריאל מדריד לא מפסיקה את מסע הרכש: טאקפוסה קובו היפני חתם רשמית במועדון ויצטרף לקסטיליה.

קובו היה שייך במשך שנים לאקדמיה של ברצלונה, שם גם קיבל את הכינוי “מסי היפני” – אבל נאלץ לחזור למדינתו בשל העבירות שביצעו הקטלאנים בהעברת שחקנים קטינים.בתחילת החודש חגג קובו יום הולדת 18, מה שפתח עבורו את האפשרות לחזור לאירופה – ומועדונים רבים החלו לחזר אחריו. ברצלונה ופסז’ ניסו לשים עליו את ידן, אך אז התערבה ריאל מדריד והבטיחה שינחת אצלה.

למרות שבתחילה יצאו דיווחים כאילו הבלאנקוס ישלמו לקבוצתו טוקיו 2 מיליון יורו, בספרד טוענים כעת שריאל לא תשלם אפילו יורו אחד של דמי העברה. בריאל גילו שהחוזה של קובו ביפן הסתיים ב-1 ביוני – בעוד ברצלונה ופסז’ חשבו שהוא יסתיים רק ב-31 בינואר 2020. הבלאנקוס פעלו בשקט וביעילות – והילד יעבור למדריד בחינם. היפני הצעיר יחתום לחמש עונות וצפוי להרוויח כמיליון יורו בכל אחת מהן. את טרום העונה הוא יעשה עם הסגל הבכיר וינסה להרשים את זינדין זידאן. במהלך העונה הוא ישחק במדי קסטיליה.

חשוב לציין שקובו הוא שחקן שריאל אמנם עקבה אחריו, אבל הנחת העבודה הייתה שהוא עמוק בכיס של ברצלונה ויחזור בקיץ חזרה לקטלוניה – בטח ובטח לאור תו המחיר הנמוך שלו. העובדה שבסופו של דבר חתם בריאל היא מהלך בלתי צפוי, שהקרדיט עליו מגיע כל כולו להנהלת הבלאנקוס.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון