טוטנהאם גיששה על אסנסיו. ריאל הבהירה: לא למכירה

התרנגולים פנו לבלאנקוס כדי לבחון את רכישת הספרדי, אך נתקלו בחומה בצורה. במדריד גם לא חושבים לנסות ולשלב אותו בעסקה שתכלול את כריסטיאן אריקסן. על אף העונה הפושרת שהציג, גם השחקן וגם המועדון לא שוקלים אפשרות של פרידה

טוטנהאם פנתה לריאל מדריד כדי לבחון את האפשרות לפתוח במו”מ על רכישת מרקו אסנסיו – אך נתקלה בסירוב. כך מדווח רדיו ‘קופה’.

לפי הדיווח, התרנגולים גיששו עם הבלאנקוס בנוגע לסטטוס של הספרדי – זאת בהמשך לעונה הפושרת שהציג. בריאל גם לא מוכנים לשקול את האפשרות לבצע עסקת חליפין, שתשלב את אסנסיו ומטרת הרכש כריסטיאן אריקסן. הספרדי, כך נטען על ידי הבלאנקוס, לא נמצא על המדף.על אף היכולת שהציג לאורך העונה, מרקו אסנסיו ממשיך להיות חלק מהתכניות של זינדין זידאן במסגרת הפרויקט החדש שנבנה בסנטיאגו ברנבאו. גם מבחינת הספרדי בן ה-23 אין שום מחשבות על עזיבה, כשהוא ביקש מסוכנו הוראסיו גאג’יולי לדחות כל הצעה שתתקבל אצלו.

לאחרונה הודה גאג’יולי שריאל מדריד סירבה להצעה אסטרונומית בגובה 180 מיליון יורו שהגיעה מאנגליה, כשלפי ההערכות מדובר בליברפול. עוד טען הסוכן שמרקו “מאושר מאוד בריאל מדריד וחושב רק על העונה הבאה ועל איך לחזור ולזכות בתארים עם הקבוצה”.

אסנסיו סיים בחודש שעבר את עונתו השלישית במדי ריאל מדריד. כמו מרבית שחקני הסגל, גם עבורו הייתה זו עונה פחות מוצלחת ברמה האישית – כשב-44 הופעות הוא הבקיע 6 שערים בלבד והוסיף 7 בישולים. חוזהו הנוכחי של אסנסיו יימשך עד קיץ 2023, ולפחות כרגע – שני הצדדים מתכוונים לממש אותו עד תומו.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון