המועדון אישר הקמת קבוצת נשים, אבל רק בקיץ הבא

חבר המנהלים של ריאל מדריד נתן אור ירוק להוספת קבוצת נשים, אך העביר את הדיון על רכישת המועדון של טאקון לאסיפה הכללית של הבלאנקוס. המהלך עשוי לצאת לדרך רק לקראת עונת 2020/1. עד אז, טאקון תורשה להשתמש במתחם ולדבבאס

זה רשמי: ריאל מדריד אישרה את הקמת קבוצת נשים בכדורגל. ראשי המועדון התכנסו במשרדי הסנטיאגו ברנבאו כדי לאשר את המהלך, אבל דחו את יישומו לקיץ 2020.

חבר המנהלים דן בעניין רכישת מועדון כדורגל הנשים טאקון, ובחר להעביר את ההחלטה בנושא לאסיפה הכללית של ריאל מדריד. עלות העסקה צפויה לעמוד על 400 אלף יורו. למרות הדחייה בהחלטה, טאקון תורשה להשתמש בעונה הקרובה במתקנים של ריאל מדריד במתחם ולדבבאס – הן לטובת אימונים והן לטובת משחקים.זהו לא סוד שראשי ריאל התעניינו ברעיון של פתיחת קבוצת נשים במועדון, אלא שהנטייה הייתה להקים אותה מהשורשים עם פיתוח אקדמיה בגילאי ילדות ונערות. ההצלחה המסחררת של טאקון, שמאורגנת היטב עם אקדמיה מפותחת וקבוצת בוגרות שעלתה לליגה הבכירה בספרד, גרמה לבלאנקוס לשקול את האפשרות לרכוש את הארגון כפי שהוא – ולהטמיע אותו תחת קורת הגג של ריאל מדריד. כעת המהלך יועבר לדיון באסיפה הכללית של המועדון, שבמידה ותאשר אותו – תוביל לרכישת טאקון והקמת ריאל מדריד בכדורגל נשים.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון