אחרי 50 ימי פגרה: ריאל מדריד חוזרת לפעילות

הקבוצה פותחת רשמית את עונת 2019/20, כשבזה אחר זה הגיעו שחקני הסגל לבדיקות רפואיות במתחם ולדבבאס – 24 שעות לפני ההמראה למחנה האימונים בקנדה וארצות הברית. בעוד שבועיים: ניסוי הכלים הראשון במשחק הכנה מול באיירן מינכן

עונת 2019/20 של ריאל מדריד יוצאת רשמית לדרך. דלתות מתחם ולדבבאס נפתחו לרווחה כדי לקבל את שחקני הסגל לבדיקות רפואיות מקיפות, לקראת היציאה למחנה האימונים בקנדה וארצות הברית.

הטיסה למונטריאול, שם תערוך ריאל את מחנה האימונים של טרום העונה, נקבעה לצהרי יום שלישי. לזינדין זידאן יהיו קרוב לשבועיים של הכנות והסרת חלודה מהקיץ, לקראת ניסוי הכלים הראשון של הקבוצה במודל החדש – משחק ההכנה מול באיירן מינכן ב-21 ביולי.מלבד השחקנים שהשתתפו בקופה אמריקה וביורו לנבחרות צעירות (למעט לוקה יוביץ’), כל שחקני הסגל צפויים לעמוד לרשותו של זידאן במחנה האימונים – דבר שיאפשר לו לבחון מקרוב את המצב, לקראת קבלת ההחלטות האחרונות בבניית הסגל איתו ירוץ לאורך העונה.

מעבר למשחק ההכנה מול באיירן מינכן, במהלך השהות בצפון אמריקה תערוך ריאל עוד שני משחקים: מול ארסנל (24 ביולי) ומול אתלטיקו מדריד (27 ביולי). לאחר מכן תשוב הקבוצה לאירופה ותעבור במינכן, שם תשתתף בסוף החודש ב’גביע אאודי’. בחצי הגמר היא תפגוש את טוטנהאם (30 ביולי) ולמחרת תשחק מול באיירן/פנרבחצ’ה (המפסידות ייפגשו למשחק על המקום ה-3, המנצחות ייפגשו לגמר).

במועדון מנסים לארגן עוד משחק הכנה אחד לפחות שיערך במהלך אוגוסט, לאור העובדה שקיומו של גביע ברנבאו המסורתי מוטל בספק בשל עבודות השיפוץ של האיצטדיון. העונה תיפתח רשמית בסוף השבוע של ה-17 באוגוסט, כשריאל תתארח אצל סלטה ויגו למחזור הראשון של הליגה הספרדית.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון