נציגי נאפולי נחתו במדריד לסגירת עסקת חאמס

משלחת בראשו של כריסטיאנו ג’ינטולי, המנהל הספורטיבי של המועדון האיטלקי, הגיעה לספרד כדי לקדם את רכישתו של הקולומביאני. גם הסוכן מנדש, המייצג את השחקן, יצטרף לפגישות. בריאל שואפים למכור אותו בסך כולל של 50 מיליון יורו

עסקת מכירתו של חאמס רודריגס לנאפולי עשויה להתקדם משמעותית בימים הקרובים, זאת לאחר נחיתתם של נציגי המועדון האיטלקי במדריד לטובת פגישה בנושא.

כריסטיאנו ג’ינטולי, המנהל הספורטיבי של נאפולי, הגיע לבירת ספרד יחד עם נציגים נוספים של המועדון ומלווה בסוכן ז’ורז’ה מנדש שמייצג את חאמס. הצדדים ייפגשו עם ראשי ריאל מדריד, בניסיון להגיע להסכמה על מכירתו של הקולומביאני.לפי ההערכות, בריאל ינסו למכור את חאמס בסכום כולל של 50 מיליון יורו. נאפולי הציעה בתחילת הקיץ לקבל אותו בהשאלה לעונה אחת תמורת 10 מיליון יורו, ובקיץ הבא לרכוש אותו ב-40 מיליון. בריאל מעדיפים עסקת מכירה כבר עכשיו, דבר שהאיטלקים כנראה יסכימו לו.

במדריד להוטים לסגור את עסקת מכירתו של חאמס לנאפולי משתי סיבות עיקריות: הצורך בכסף כדי לאזן את מצב הפייר-פליי הפיננסי מצד אחד, וההתעניינות הגוברת של אתלטיקו מדריד בשחקן מצד שני. בריאל מעדיפים מאוד שלא לחזק את היריבה העירונית בשחקן נוסף בקיץ הזה, לאחר מכירתו של יורנטה לקולצ’ונרוס. לכן קיימת סבירות גבוהה להתפשרות בתנאים מול נאפולי, כדי להבטיח את העברתו של השחקן לאיטליה.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון