לאונרדו: “לא יכול להבטיח שאמבפה יאריך חוזה בפריס”

המנהל הספורטיבי של פסז’ התראיין ל’לה פריסיאן’ והתייחס לעתידו של הכוכב הצרפתי: “אני לא זה שמחליט. לא מתחייב בנוגע למה שאני לא יכול לדעת בוודאות שאעמוד בו. כרגע הוא כאן וזה מה שחשוב”

בפריס סן ז’רמן לא מתחייבים בנוגע לעתידו של קיליאן אמבפה במועדון. המנהל הספורטיבי של פסז’, לאונרדו, התראיין לעיתון ‘לה פריסיאן’ הצרפתי והודה: “אני לא יכול להבטיח שהוא יאריך חוזה”.

“קיליאן הוא שחקן מיוחד. הוא בן 20 אבל כבר עכשיו נחשב שחקן ברמה עולמית. יש עליו אחריות גדולה, אבל הוא מצליח להתמודד עם זה”, סיפר לאונרדו. לאחר מכן נשאל על עתידו של הצרפתי הצעיר, שמחזיק בחוזה לעוד שלוש עונות: “אני להבטיח שהוא יאריך חוזה”.“אני לא מתחייב משתי סיבות. הראשונה, אני לא זה שמחליט. השנייה, אני לא מפזר הבטחות באוויר מבלי להיות בטוח בוודאות שאני אעמוד בהן. כרגע הוא איתנו וזה מה שחשוב”, הבהיר לאונרדו.

אמבפה הוא מטרת רכש מובהקת של ריאל מדריד, שממתינה למוצא פיו בנוגע להמשך דרכו. מתוך רצון לשמור על יחסים תקינים עם פסז’, בריאל לא מבצעים צעדים מאחורי גבם של הצרפתים וממתינים שהשחקן עצמו יעשה צעד כדי להראות נכונות להוציא לדרך את מהלך העברתו. נכון לעכשיו, על אף הרצון העקרוני לשחק בסופו של דבר במדי הבלאנקוס, קיליאן לא הראה סימנים שזה יקרה כבר בקיץ הזה.

 

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון