מרסלו בריאיון: “אני אוהב את ריאל. זה הבית שלי”

הברזילאי נשאל באיטליה על הדיווחים שקישרו אותי למעבר לליגה המקומית: “אלה רק שמועות. האמת היא שאני מחובר למדריד. זה המועדון הטוב בעולם”. על העונה: “יש לנו שילוב טוב של צעירים ומנוסים. נוכל לחזור ולהשיג דברים טובים”

בפתח עונתו ה-13 במדי ריאל מדריד, מרסלו התראיין לעיתון ‘גאזטה דלו ספורט’ האיטלקי והצהיר שוב על אהבתו לבלאנקוס.

“קישרו אותי לכמה מועדונים באיטליה, אבל אלה היו רק שמועות”, מבהיר מרסלו בנוגע לדיווחים הרבים שהופיעו בחודשים האחרונים, כשבראשם איחוד אפשרי עם כריסטיאנו רונאלדו ביובנטוס. “האמת היא שאני באמת אוהב את ריאל מדריד. זה הבית שלי והמועדון הטוב בעולם. תמיד הרגשתי מחובר לריאל ולמדרידיסמו”.מרסלו נשאל על האפשרות של יובנטוס לזכות בליגת האלופות: “היא הייתה קרובה לזה פעמיים בשנים האחרונות כשהגיעה לגמר, אבל האמת היא שזכייה בליגת האלופות היא דבר מאוד מורכב“.

אחרי העונה המאכזבת בשנה שעברה, ריאל בכלל ומרסלו בפרט סופגים ביקורות רבות. “אי אפשר להשוות את הלחץ בריאל מדריד לשום דבר אחר בספורט העולמי”, אומר מרסלו. “כשריאל לא מנצחת, זה מרגיש שהעולם קורס לתוך עצמו. המועדון הזה נתן כל כך הרבה לכדורגל, הרבה יותר משהוא קיבל בחזרה”.

לקראת העונה הנוכחית, האופטימיות חוזרת אל מרסלו: “יש לנו עכשיו שילוב טוב של חבר’ה צעירים לצד שחקנים מנוסים. עם מידה נכונה של צניעות, נוכל לחזור ולהשיג דברים טובים”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x