הזאר מתח שריר באימון. ייעדר קרוב לחודש

הבלגי התלונן על כאבים ואובחן עם פציעה בירך. עשוי להחמיץ את שלושת המחזורים הראשונים של הליגה. בהיעדרו, גארת’ בייל – שעד לא מזמן היה מנודה – צפוי לקבל את המקום בהרכב הפותח

אדן הזאר אובחן עם מתיחה בשריר הירך וייעדר קרוב לחודש. כך מסתמן בעקבות הדו”ח הרפואי שפרסמה ריאל מדריד, בה הודיעה על פציעתו של הכוכב הבלגי.

הפציעה הגיעה בתזמון הכי לא צפוי: האימון המסכם לקראת מחזור הפתיחה של הליגה. הבלגי עשה תנועה לא נכונה עם השריר, מתח אותו – ובסיום האימון נשלח לבדיקות לאחר שהתלונן על כאבים. באותן בדיקות, כאמור, אובחנה פציעתו.ההערכה כעת היא שהזאר ייעדר קרוב לחודש ימים, כלומר יחמיץ את שלושת המחזורים הראשונים של הליגה מול סלטה ויגו, ריאל ויאדוליד ו-ויאריאל. לאחר מכן הסגל גם ככה יוצא לפגרת נבחרות, בה הבלגי צפוי להישאר במדריד כדי להמשיך ולהתאושש. תאריך היעד לחזרתו למגרשים: משחק הבית מול לבאנטה במחזור ה-4, יום שבת ה-14 בספטמבר בשעה 14:00.

בהיעדרו של הזאר, מי שעשוי לקבל את המקום בהרכב הפותח הוא לא אחר מאשר ה’מנודה’ גארת’ בייל. הוולשי, שעד לא מזמן היה הרחק מחוץ לתכניות של זינדין זידאן, נשאר בסופו של דבר בקבוצה – וככל הנראה יקבל את המושכות במקומו של הבלגי. במקביל נאבקים על המקום שהתפנה גם ויניסיוס ג’וניור, חאמס רודריגס, ברהים דיאס ולוקאס ואסקס.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון