יוביץ’: “זידאן מאמין בי. מוכן להראות מה אני מסוגל”

חלוץ הרכש של ריאל מדריד התראיין בסרביה: “השמועות (על עזיבה בהשאלה) גורמות לי לצחוק. התקשורת תמיד תמציא סיפורים כאלה”. על המאמן: “לומד ממנו בכל יום”. על ההזדמנויות שקיבל: “לא מצפה לשחק את כל הדקות מהרגע הראשון”

אחרי שערך את הופעת הבכורה הרשמית שלו במדי ריאל מדריד, עם 10 דקות כמחליף בניצחון 1:3 על סלטה ויגו, לוקה יוביץ’ התראיין לעיתון מארץ מוצאו סרביה – והתייחס למספר נושאים.

השמועות שהוא יעזוב בהשאלה
“הסיפורים האלה גורמים לי לצחוק. התקשורת תמיד תמציא סיפורים מהסוג הזה. אני רגיל לשמועות מכל הסוגים והמינים כבר מתחילת הקריירה המקצוענית שלי. אני מקבל את העובדה שהן קיימות. הזמן יעיד מה מכל זה נכון”.הקשר עם זידאן
“הוא מאמין בי והדעה שלו לגביי לא השתנתה במהלך הזמן שאנחנו עובדים יחד. אני לומד ממנו בכל יום. אני מאוד מרוצה מהעבודה איתו, כי גם כשחקן וגם כמאמן הוא אחד הגדולים והטובים בעולם”.

שאיפות
“אני ערוך ומוכן לתת את המיטב שלי ולהראות את כל מה שאני מסוגל לעשות. אני לא מצפה לשחק את כל הדקות מהרגע הראשון, אבל אני אשיג את המטרות שלי באמצעות עבודה קשה ומסירות”.

כרים בנזמה
“הוא חלוץ מאוד מסקרן. הוא הרבה יותר מנוסה ממני ואני מנסה ללמוד ממנו. אחד הדברים הטובים ביותר בכדורגל הוא היכולת שלך להתאמן לצד שחקנים מנוסים כשאתה צעיר, וללמוד מהם. כל השחקנים קיבלו אותי יפה מאוד ואני מסתדר עם כולם. אנחנו צוחקים לעתים בחדר ההלבשה”.

תארים
“השאיפה של ריאל מדריד היא תמיד לזכות בתארים ועוד נראה את הכוח האמיתי שלנו ומה אנחנו מסוגלים לעשות”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון